Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wigilia firmowa - świąteczne spotkanie w gronie współpracowników

Wigilia
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Koniec roku dla każdego z nas jest wyjątkowym czasem. Dla firm grudzień staje się świetną okazją do spotkania wigilijnego w gronie współpracowników Twojej firmy. Dokonując podsumowań mijającego roku, w ferworze świątecznych zakupów i przygotowywania potraw nie zapominajmy o osobach, z którymi każdego dnia pracujemy w przedsiębiorstwie. Organizacja wigilii firmowej nie jest niczym skomplikowanym, jeśli zlecisz ją profesjonalistom.

Zastanawiając się nad przedsięwzięciami na kolejny okres 12 miesięcy, nie zapominajmy, że oprócz wigilii spędzonej w rodzinnym gronie, czeka nas także świąteczne spotkanie ze współpracownikami, w które warto inwestować, gdyż samo w sobie tworzy między nimi więź i sprawia, że czują się ważni i docenieni. To wyjątkowe wydarzenie, bogate w dodatkowe atrakcje jak warsztaty świąteczne, mikołajki dla dzieci czy upominki dla gości sprzyja budowaniu relacji na gruncie bardziej towarzyskim. 

Jak zorganizować wigilię firmową?

Wiele firm na polskim rynku zajmuje się profesjonalną organizacją wigilii firmowych. Możesz zdecydować, czy spotkanie ma odbyć się w Twojej firmie, u organizatorów, czy w restauracji. Najlepsze firmy eventowe zapewniają kompleksową organizację spotkań świątecznych i wigilii firmowych z możliwością wynajmu scenariuszy, które doskonale podkreślą wyjątkowość tego magicznego czasu.

Wigilia firmowa daje pracownikom okazję do zbliżenia się przy świątecznym stole, by poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczny catering i menu wigilijne z profesjonalną obsługą, będą nadawać spotkaniu uroczystej i niezwykle rodzinnej magii. Swobodna rozmowa w gronie kolegów i koleżanek z pracy jeszcze bardziej zbliża, pozwalając na ich lepsze poznanie. Warto pomyśleć o wigilii firmowej, która będzie pełnić rolę spotkania integracyjnego, w ramach którego organizatorzy zachęcają do skorzystania z wielu interesujących warsztatów świątecznych.

Wigilie firmowe - spotkania integracyjne w świątecznym klimacie 

Wigilia firmowa organizowana po godzinach pracy pozwala stworzyć magię świąt wśród pracowników, którym zależy na pielęgnowaniu dobrych relacji. Zleć organizację spotkania firmie eventowej z wieloletnim doświadczeniem, która na swoim koncie ma setki udanych imprez. Gwarantując profesjonalną obsługę, możesz być pewien, że na Waszej firmowej wigilii, z pewnością nie będziecie się nudzić.

Do atrakcji, które na wigiliach firmowych cieszą się największą popularnością należy:

  • malowanie bombek choinkowych
  • zdobienie pierników i dekorowanie nimi choinki
  • pokaz dmuchanych bombek
  • tworzenie stroików świątecznych
  • świąteczny decoupage
  • warsztaty kulinarne
  • degustacja alkoholi
  • warsztaty rzeźbienia w lodzie

 Jedyny i niepowtarzalny klimat Wigilii Firmowej 

Warsztaty kulinarne podczas wigilii firmowej są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, rodzinnych spotkań, a wiadomo, że nic tak nie zbliża jak wspólne przygotowywanie świątecznych potraw. Poznając świat kulinariów, uczestnicy warsztatów będą mieli okazję przyrządzić nie tylko polskie ale też międzynarodowe dania, którymi w święta zajadają się nasi sąsiedzi. 

Wyłącznie prężnie działające na rynku firmy eventowe potrafią zapewnić swoim gościom najwyższy standard obsługi. Wigilia firmowa to masa atrakcji, dzięki którym lepiej poznasz swoich współpracowników, a to z pewnością sprzyja integracji i budowaniu relacji. Blask świec, dźwięki kolęd, zapach choinki i łamanie opłatkiem - wigilia firmowa - wspaniały czas, który zaprocentuje w sercu każdego z Was.