Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Panele badawcze - jak działają? Jak można zarabiać na wypełnianiu ankiet?

ankiety
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zastanawiałeś się skąd biorą się wyniki sondaży? Lubisz czasami wypełnić ciekawą ankietę? Chciałbyś mieć wpływ na to, jakie decyzje podejmują dostawcy produktów i usług? Świetnie się składa! Teraz i Ty możesz dołączyć do grona panelistów na Badanie-Opinii.pl i zarabiać na wypełnianiu ankiet.

Czym są ankiety na Badanie-Opinii.pl?

Serwis badanie-opinii.pl skupia już ponad 150 tysięcy zarejestrowanych panelistów. To respondenci, którzy odpłatnie wypełniają ankiety badawcze dotyczące marek, produktów i usług. Wyniki tych badań mają realny wpływ na późniejsze decyzje firm.

Uczestnikiem panelu może zostać każda osoba pełnoletnia, która na stałe przebywa w Polsce i posługuje się językiem polskim. Prowadzimy badania o różnorodnej tematyce, a zatem w zależności od badania poszukujemy osób o różnych profilach demograficznych, np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania itp. Zaproszenia wysyłane są do panelistów znajdujących się w grupie docelowej danego projektu.

Rejestracja w panelu badanie-opinii.pl zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Ile można zarobić?

Jednorazowa wypłata wynosi 50 zł, w zależności od aktywności danego panelisty może to być nawet kilkanaście wypłat w ciągu roku! Jako jeden z nielicznych paneli wypłacamy pieniądze przelewem bezpośrednio na konto bankowe użytkownika panelu, a płatności dokonywane są za pośrednictwem systemu DotPay.

Po uzbieraniu 1000 punktów i zleceniu wymiany punktów przez użytkownika panelu wypłata środków następuje poprzez przelew bankowy na podane przez panelistę konto bankowe. Jednorazowa wypłata wynosi 50 złotych. Wypłaty akceptowane są przez Administratora panelu w terminie do 15 dni roboczych, od dnia złożenia zgłoszenia chęci wymiany punktów.

Punkty przede wszystkim przyznawane są za wypełnianie ankiet. Użytkownik panelu może również skorzystać z systemu zaproszeń znajomych – wówczas za każdą wypełnioną przez znajomego ankietę panelista otrzyma 10% punktów przyznawanych za dane badanie. Istnieje również możliwość otrzymania dodatkowych punktów za udostępnianie informacji o badaniu na Facebooku.

Gotówka przyznawana użytkownikowi z tytułu uczestnictwa w panelu jest rozumiana jako nagroda, a Administrator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 KC. Uczestnik panelu nie wykazuje tych przychodów w zeznaniu rocznym, a Administrator nie wystawia uczestnikowi (podatnikowi) żadnej informacji podatkowej z tego tytułu.

Jak często przychodzą ankiety?

W zależności od częstotliwości pojawiania się badań w danej dziedzinie, naszym panelistom udostępniamy od 1 do 10, a nawet kilkunastu badań w miesiącu. Może zdarzyć się, iż panelista otrzyma zaproszenie i do 2, 3 badań w ciągu jednego dnia, ale może też się zdarzyć kilkudniowa przerwa. W celu zwiększenia szansy na zakwalifikowanie się do badania panelista powinien logować się do panelu co najmniej raz dziennie.

Jedyny warunek techniczny, jaki należy spełnić, to posiadanie urządzenia elektronicznego, mającego dostęp do Internetu. Wypełnianie kwestionariusza badań jest możliwe nie tylko za pomocą aplikacji webowej, ale również aplikacji mobilnej, dostępnej na systemie Android oraz iOS.

Badanie-opinii.pl Dlaczego warto?

Panel badawczy na badanie-opinii.pl to nie tylko możliwość płatnego wypełniania ankiet i regularnych zarobków. Pamiętaj, że Twoje opinie mają wpływ na decyzje producentów i dostawców usług. W ten sposób możesz zarabiać i zmieniać świat lepsze!