Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kurs językowy dla pracownika?

Kurs językowy
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Firmy, które inwestują w umiejętności swoich pracowników zyskują przewagę na rynku. Dlaczego? Dbając o rozwój zespołu organizacja buduje wizerunek pracodawcy, przyciągając najlepszych. Dlaczego rozwój firmy zaczyna się od rozwoju pracowników? W jakie kompetencje najbardziej opłaca się inwestować?

Czy rozwój pracownika to rozwój firmy?

Jednym z częściej wymienianych powodów odejścia z pracy jest brak możliwości rozwoju zawodowego. Stwarzając pracownikom warunki do poszerzania kwalifikacji, firma pokazuje, że dba o zespół. Taka postawa przyczynia się do zwiększenia zaangażowania i motywacji, podnosząc tym samym efektywność pracy.
Inwestycja w rozwój pracowników to zatem najskuteczniejszy sposób na zatrzymanie i przyciągnięcie najbardziej wartościowych osób na rynku pracy.

Dlaczego warto inwestować w rozwój umiejętności językowych?

Coraz więcej firm decyduje się na działalność poza granicami Polski. Negocjacje, jak i współpraca z zagranicznym partnerem wymaga zaawansowanego posługiwania się językiem obcym. Sytuacja ta zrodziła potrzebę doszlifowania umiejętności językowych pracowników.

Organizowanie kursów językowych dla całego zespołu to również doskonała okazja do integracji oraz wzmacniania więzi między pracownikami. Podczas zajęć uczestnicy mogą w luźnej atmosferze opowiadać o swoich pasjach i zainteresowaniach oraz dzielić się swoimi doświadczeniami. Wspólnie spędzony czas z pewnością zaowocuje lepszą atmosferą w pracy.

Jakie kursy językowe są najlepsze?

Wybierając kurs dla pracowników warto postawić na: doświadczenie, innowacyjne sposoby nauczania oraz skuteczność. Biorąc te kryteria pod uwagę, najlepszy wybór to szkoła językowa Avalon. Dlaczego?

Kursy językowe Avalon są kreatywne i wielopłaszczyznowe, a prowadzący wykorzystują jedynie sprawdzone i innowacyjne metody nauczania: programy i platformy multimedialne, autentyczne materiały z prasy, radia, telewizji i internetu oraz techniki komunikatywne. Tu nie ma miejsca na nudę i rutynę, na co zwracają uwagę sami uczestnicy zajęć. Niewielkie grupy, lekcje dopasowane do poziomu zaawansowania uczestników i wspierający lektor - w takich warunkach spokojnie można pokonać wszystkie bariery językowe.