© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Home
  • Biznes i finanse
  • Dlaczego dedykowane aplikacje webowe to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy?

Dlaczego dedykowane aplikacje webowe to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy?

aplikacje webowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Jeśli marzysz o systemie z wysoką funkcjonalnością i sprawnym oprogramowaniem, które wpisuje się w model biznesowy Twojej firmy — dedykowane aplikacje internetowe są rozwiązaniem dla Ciebie. Na czym polega ich przewaga i jak można zadbać o konkurencyjność?

Stworzone dla Ciebie od podstaw

Aplikacje dostępne od ręki, mają tę wadę, że nie są w stanie spełnić zindywidualizowanych oczekiwań użytkowników. Są to rozwiązania, z których równie dobrze może korzystać Twoja konkurencja. A na dodatek kwestie bezpieczeństwa takich aplikacji nie są do końca jednoznaczne.

Aplikacje webowe stworzone dla Ciebie od podstaw mają tę przewagę, że pozwalają na wysokie dostosowanie funkcji i wyglądu do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu dysponujesz rozwiązaniami, których nie ma nikt inny. W Da Vinci Studio dostarczamy takich rozwiązań na podstawie potrzeb Klienta.

Dedykowane aplikacje webowe, to inaczej...

  1. Pełne dopasowanie aplikacji do Twojego biznesu. Bierzemy pod uwagę: strukturę organizacyjną firmy, realizowany model biznesowy, specyfikę branży i systemów ERP.
  2. Większe szanse na przewagę technologiczną. Wykorzystujemy technologie niedostępne dla konkurentów.
  3. Łatwe wdrożenie przy pomocy narzędzi dopasowanych do potrzeb użytkowników.

Event Storming — spójność wyciągamy z chaosu

W Da Vinci Studio pracujemy metodą event stormingu. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych, najszybszych i najbardziej angażujących technik pracy zespołowej. Jej celem jest wypracowanie konkretnego rozwiązania.

W procesie tworzenia dedykowanych aplikacji webowych przeprowadzamy: rozpoznanie potrzeb i szukamy optymalnych rozwiązań programistycznych, które odpowiadają na Twoje potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy tworzyć aplikacje szyte na miarę z dokładnością do detali.

dedykowane aplikacje webowe i mobilne

Jak pracujemy? Krok po kroku

  1. Przeprowadzamy analizę potrzeb Klienta. Robimy solidny research oraz dobieramy odpowiednie dla Ciebie narzędzia i rozwiązania.
  2. Programujemy. Zwinnie dostarczamy Ci kolejnych funkcjonalności, współpracujemy i wdrażamy na bieżąco.
  3. Testujemy. Przeprowadzamy kompleksowe testy dostarczonych rozwiązań, szkolimy Twój zespół, przekazujemy dokumentację i... uruchamiamy aplikację! 
  4. Wsparcie po wdrożeniu. Wspieramy powdrożeniowo (stale w ramach umów SLA lub okazjonalnie) i jesteśmy otwarci wobec nowych zadań, które przed nami postawisz. 

Dedykowane aplikacje internetowe szyte na miarę

Aplikacje i systemy stworzone od podstaw stanowią odpowiednio dopasowane wsparcie dla procesów biznesowych. Oprócz wygodnych funkcji dbamy również o przejrzysty, sprawny interfejs. Na sukces firmy składa się wiele czynników, we współczesnych czasach technologia jest bardzo ważnym z nich.

Oprogramowanie webowe może wspierać przedsiębiorstwo nie tylko w interakcjach z klientami i kontrahentami, ale również w załatwianiu bieżących spraw administracyjnych oraz w procesach wewnętrznych w firmie. Takich jak zarządzanie pracownikami lub działaniami logistycznymi. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, ponieważ dzisiejsza technologia pozwala nam na wiele ułatwień — a te jeszcze kilka lat temu, wielu nie mieściły się w głowach.

Da Vinci Studio — wspieramy Twój sukces!

W tworzeniu aplikacji webowych wykorzystujemy najnowsze technologie, które pomagają automatyzować procesy w Twojej firmie. Oferujemy pomoc wdrożeniową, powdrożeniową oraz wsparcie techniczne. Jeśli chcesz usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa poprzez dedykowane oprogramowanie — zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i ustalimy, w jakim zakresie możemy Ci pomóc. Da Vinci Studio to miejsce, w którym pozytywna energia miesza się z pasją do programowania. Uwielbiamy wyzwania, które przed nami stawiasz! :)

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry