Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczka
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Posiadanie zadłużeń finansowych, zła historia w BIK czy wpis w KRD nie przekreślają Twoich szans na ubieganie się o pożyczkę. Nie jesteś na straconej pozycji! Pożyczka dla zadłużonych dostępna jest na rynku pozabankowym. Banki nie udzielają kredytów osobom z problemami finansowymi. W instytucjach pozabankowych obowiązują inne przepisy i mogą pozwolić sobie na stosowanie własnej polityki kredytowej.

Kto może otrzymać pożyczkę dla zadłużonych?

Pożyczka dla zadłużonych skierowana jest do osób które:

  • mają problemy z terminową obsługą swoich zobowiązań,
  • nie mają zdolności kredytowej,
  • posiadają wpisy do rejestru dłużników: BIK, BIG, KRD, ZBP, KBIG,
  • mają zajęte konto bankowe, wynagrodzenie lub majątek przez komornika lub firmę windykacyjną.

Warunki otrzymania pożyczki dla zadłużonych

Zastanawiasz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę dla zadłużonych? Wystarczy:

  • aktualny dokument tożsamości,
  • ukończone 18 lat (niektóre firmy wymagają ukończenia 21 lat),
  • aktualny numer telefonu,
  • polskie obywatelstwo,
  • stały adres zamieszkania,
  • konto bankowe.

Istotną rolę odgrywa również posiadanie zdolności kredytowej. Pożyczkodawca musi mieć pewność, że zaciągnięte zobowiązanie zostanie przez Ciebie spłacone.

Gdzie wnioskować o pożyczkę dla zadłużonych?

Pożyczka dla zadłużonych dostępna jest tylko w instytucjach pozabankowych. Jeżeli szukasz szybkiego sposobu na poprawę swojej sytuacji finansowej, wejdź na stronę kokos.pl. Znajdziesz tam oferty różnych pożyczkodawców. Zanim to zrobisz, dokonaj dokładnej kalkulacji swoich zobowiązań i dochodów. Dzięki temu będziesz wiedział, jakiej kwoty potrzebujesz i w jakim czasie jesteś w stanie spłacić zaciągnięty kredyt. Musisz wiedzieć, że pożyczka dla zadłużonych jest dobrym rozwiązaniem, ale tylko wtedy, gdy wiesz, że możesz ją spłacić.

W serwisie inetrnetowym kokos.pl znajdziesz propozycje partnerów oferujących pożyczkę dla zadłużonych. Wybierz kwotę oraz okres spłaty. Porównaj oferty i zdecyduj się na tę, która najbardziej spełnia Twoje potrzeby. Złóż wniosek. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilkunastu minut. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku środki szybko znajdą się na Twoim koncie bankowym. Jeśli konto masz zajęte przez komornika lub firmę windykacyjną, nie martw się. Firma KOKOS proponuje inne rozwiązanie. Wypłata pożyczki dla zadłużonych odbywa się na czek GIRO i środki dostępne będą w placówce pocztowej.

Wszystkie formalności załatwisz przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Pożyczka dla zadłużonych - na co można ją przeznaczyć?

Pożyczka dla zadłużonych przeznaczona może być na dowolny cel. Wnioskując o nią, nikt nie zapyta Cię w jaki sposób wydasz otrzymane środki. Od Ciebie będzie zależało, czy dokonasz spłaty zaległych kredytów, rachunków czy po prostu poprawisz ogólny poziom życia.

Pamiętaj, że wybór właściwej oferty jest kluczowy. Zwróć uwagę na całkowity koszt pożyczki, dodatkowe koszty i okres spłaty. Dzięki porównywarce KOKOS wybierzesz najlepszą dla siebie opcję i w prosty sposób skontaktujesz się z wybranym pożyczkodawcą. Pomogą Ci w tym rankingi pożyczek online dla zadłużonych.