Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Finmex - zdobądź wiedzę o inwestowaniu

Inwestowanie
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Inwestowanie nie jest łatwe. Niewątpliwie obarczone jest dużym ryzykiem. Trzeba dysponować dużą wiedzą i umiejętnościami, aby przyniosło oczekiwane rezultaty. Chcąc zdobyć wiedzę o inwestycjach i lepiej radzić sobie na rynkach finansowych, warto postawić na wartościowe szkolenia finansowe. Dobrą ofertę przygotowała grupa Finmex.

Historia grupy Finmex   

Finmex to międzynarodowa grupa traderów i pasjonatów rynku finansowego, która swoją wiedzę i pasję zamieniła w sukces. Działalność z rynkami finansowymi rozpoczęła od projektowania systemów algorytmicznych dla największych firm. Duże umiejętności, pasja, wiedza oraz doświadczenie sprawiły, że grupa Finmex jest liderem na rynku szkoleń finansowych. Marka Finmex chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat inwestowania na rynku finansowym. Grupa Finmex oferuje przydatne szkolenia z zakresu inwestowania, co potwierdzają klienci, wynoszący ze szkoleń wiedzę, którą mogą wykorzystać w praktyce. Działalność Finmex rozpoczęła się w 2018 roku na rynku azjatyckim. Tam, w ciągu trzech lat przeszkolonych zostało aż 10 tys. kursantów. W tak krótkim czasie Finmex stał się jedną z najbardziej znanych, cenionych oraz rozpoznawalnych marek. 

Finmex - oferta skierowana do polskich klientów  

Grupa Finmex otworzyła swoje biuro w Warszawie w 2021 roku. Oferuje szeroki wybór kursów oraz szkoleń na temat rynku inwestycyjnego i zarządzania ryzykiem. Warto zauważyć, że od tego czasu Finmex pomógł już 500 kursantom. Ciągle rozwija swoją ofertę, proponując klientom wysokiej jakości kursy stacjonarne oraz  elektroniczne. Dodatkowo można wybrać kursy online, które odbywają się na żywo. Ponadto online dostępne są wcześniej nagrane kursy, z których można skorzystać w dogodnym czasie. 

Finmex

Grupa Finmex - szeroki wybór kursów finansowych 

W ofercie Grupy Finmex znajdują się kursy o tematyce inwestycyjnej i ekonomicznej z różnorodnym zakresem materiału szkoleniowego. Dzięki nim można nauczyć się lepiej zarządzać ryzykiem, oraz budować strategie inwestycyjne. Ponadto można poznać główne metody ograniczenia ryzyka, takie jak choćby zakup instrumentów o dużej płynności czy dywersyfikacja portfela inwestycyjnego. Do wyboru jest między innymi rozszerzony pakiet szkoleń indywidualnych i grupowych dla początkujących.  Oferowana jest także opcja szkoleń dla zaawansowanych, podczas których można zdobyć specjalistyczną wiedzę, pozwalającą lepiej zrozumieć prawa rynku, ale też dowiedzieć się więcej na temat ryzyka działań na rynkach finansowych. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów, a jednocześnie mają przystępną formę. Nastawione są na praktykę a nie jedynie przyswajanie samej teorii. Grupa Finmex tworzy taki model nauczania, który jest przystępny, specjalistyczny, a przy tym rzeczowy i oparty na działaniach praktycznych. Dzięki temu osoby, które przeszły szkolenie zdobywają wiedzę na temat inwestowania, ułatwiającą działanie na rynkach finansowych w przypadku dynamicznych zmian, a także niespodziewanych ruchów. Kursanci, którzy ukończyli szkolenia Finmex potrafią lepiej ocenić opłacalność inwestycji, choć należy zdawać sobie sprawę, że inwestowanie zawsze obarczone jest ryzykiem.  

Dlaczego warto wybrać szkolenia grupy Finmex? 

Grupa Finmex w ciągu 4 lat z nowej marki stała się wiodącą firmą szkoleniową, oferującą szkolenia finansowe dla osób chcących dowiedzieć się więcej na temat inwestowania. Warto skorzystać z oferty kursów, gdyż w ten sposób można w pewnym stopniu ograniczać ryzyko na rynkach finansowych. Zdobyta wiedza może pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji inwestycyjnych. Zdobywa się umiejętności, które pozwalają rozpocząć inwestowanie od małej skali. Uczestnicy kursów poznają ryzyko, jakie występuje na rynku finansowym. Mogą nauczyć się też tworzenia własnych strategii inwestycyjnych w oparciu o roboty handlowe. Takie szkolenia są prowadzone przez licencjonowanego analityka finansowego.  Oferta grupy Finmex jest konkurencyjna i stale uzupełniana o nowe szkolenia. Można również zdecydować się na indywidualny mentoring.