Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Torba papierowa z nadrukiem ‒ świetny sposób na reklamę

Torba papierowa z nadrukiem
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Wybierane nawet przez marki luksusowe, chętnie stosowane przez sklepy obuwnicze, kosmetyczne, a także te oferujące dekoracje do domu, czy ekożywność – torby papierowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dziś wykorzystywane są przez znakomitą większość sklepów i firm. Doskonale pełnią nie tylko role praktyczne, ale przede wszystkim reklamowe. Dlaczego torby papierowe z nadrukiem to świetny sposób na promocję firmy? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Torby papierowe z logo ‒ doskonałe do ekspozycji nadruku

Największym atutem toreb papierowych jako nośnika reklamowego jest wiele możliwości nadruku. Na ich powierzchni będzie doskonale wyglądał zarówno prosty logotyp, jak i bardziej skomplikowany projekt graficzny. Dobrym pomysłem jest połączenie nadruku identyfikacji wizualnej na torbie papierowej z pozostałymi danymi firmy – w tym stroną internetową, numerem telefonu, kontami społecznościowymi czy ciekawym, przykuwającym wzrok hasłem.

Uniwersalność papierowych toreb reklamowych dotyczy także ich rozmiaru. Z łatwością można wybrać ten, który najlepiej będzie pasował do promowanych produktów czy asortymentu danego sklepu. Szeroka gama kolorystyczna, a także zróżnicowane rozwiązania, jeśli chodzi o materiał, uchwyty czy wykończenie pozwalają na dobranie torby idealnie do potrzeb marki. Dla tych firm, które posiadają szerokie portfolio produktów, dodatkowym atutem będzie zróżnicowanie rozmiarowe toreb.

Torby papierowe – codziennie używany gadżet

Wiedząc już jak szerokie możliwości, jeśli chodzi o nadruk, dają torby papierowe z logo, nie można pominąć drugiego, równie ważnego z reklamowego punktu widzenia aspektu – ich użyteczności. Torby papierowe są często po prostu najwygodniejszą formą transportu zakupów czy podarunków. Dodatkowo wiele osób używa ich wielokrotnie – potem pakując do nich na przykład lunche czy drobiazgi zabierane do pracy. Trend ten szczególnie widać wśród osób, które chcą żyć eko i w poszanowaniu natury.

Torba papierowa z nadrukiem jest również tym elementem, który często jest eksponowany – chyba każdy kojarzy zdjęcia celebrytek czy influencerek, które przyłapane przez paparazzich, w rękach trzymają torby z wyeksponowanym logo. Nawet jeśli Twoimi klientami nie są osoby publiczne, to prawdopodobnie podróżują one komunikacją miejską, przechodzą przez centrum handlowe czy wiele innych miejsc – a jednocześnie, w tym samym czasie eksponują logo, czy hasło, które zamieścisz na papierowej torbie reklamowej.

Papierowa torba z logo – gadżet, na który może pozwolić sobie każda firma

Torba papierowa z nadrukiem jest także ekonomicznym rozwiązaniem, na które może pozwolić sobie niemal każda firma. Cena produkcji oczywiście różni się ze względu na model, a także cechy pojedynczej torby, jak na przykład uchwyty, czy inne, specjalne wykończenia. Niezależnie jednak od wybranej opcji, torby papierowe z logo niezmiennie są jednym z najtańszych i najbardziej efektywnych nośników reklamowych.

Ekologiczny gadżet reklamowy

Ze względu na swoją użyteczność, a także materiał, z którego są wykonane papierowe torby reklamowe, postrzegane są jako prawdziwie ekologiczny gadżet. Wybierając konkretny model, warto zapytać o możliwość wykorzystania papieru recyklingowego czy innych surowców pochodzących z materiałów już przetworzonych. Warto również upewnić się, czy sama torba po wykonaniu nadruku będzie mogła zostać poddana procesowi recyklingu. Wybierając taką opcję, możesz kreować wizerunek swojej marki jako lidera w ochronie środowiska i działalności prospołecznej.

Jak widać torby papierowe z nadrukiem to uniwersalne i dostępne rozwiązanie reklamowe. Decydując się na nie, należy pamiętać tylko o jednym ‒ odpowiednim wykorzystaniu ich potencjału i dopasowaniu do całej komunikacji marki.