Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zmniejsz koszty dostawy z epaka.pl biznes

epaka.pl biznes
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Prowadzenie własnego biznesu zawsze wiązało się z wieloma wyzwaniami. Obecnie jest to szczególnie trudne ze względu na niepewną sytuacją gospodarczą i ekonomiczną. Przedsiębiorcy poszukują źródeł oszczędności, w szczególności w obszarze przesyłek kurierskich, których skala nieustannie rośnie. Z epaka.pl biznes dla firm jest to możliwe. Na czym polega usługa epaka.pl biznes? W jaki sposób można z niej korzystać? Na jakie korzyści mogą liczyć przedsiębiorcy?

epaka.pl biznes to usługa skrojona na potrzeby firm, które w ramach prowadzonej działalności korzystają z przesyłek kurierskich. Dotyczy to przede wszystkim sklepów internetowych, ale nie tylko. Skorzystać mogą również kancelarie prawne, biura księgowe i podatkowe oraz inne firmy, które nadają dokumenty lub inne przesyłki do swoich klientów. Z epaka.pl biznes im więcej paczek wyślą, tym mniejsze koszty jednostkowe wysyłki poniosą.

Czym jest epaka.pl biznes dla firm?

Idea usługi epaka.pl biznes jest bardzo prosta. Im więcej paczek wyśle firma, tym koszt jednostkowy przesyłki będzie mniejszy. Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród dostępnych pakietów, które uzależniają koszt nadania od ilości wysyłanych paczek. Do wyboru mają 5 planów - dla 25, 50, 100, 200 i powyżej 200 paczek w miesiącu.

Co ważne, przedsiębiorcy nie wybierają planu raz na zawsze. Mają możliwość elastycznego dostosowywania pakietów w zależności od swoich indywidualnych potrzeb i skali biznesu.

Kto może skorzystać z usługi epaka.pl biznes?

Usługa epaka.pl biznes przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla firm. Uruchomienie, jak również korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne i niezwykle proste. Wystarczy jedynie założyć konto dla swojej firmy oraz zadeklarować wybrany plan wysyłkowy (liczba paczek w miesiącu).

Czynności te powodują uruchomienie pierwszego cennika. Przez 2 miesiące korzystania z usługi epaka.pl biznes, system nie będzie weryfikował limitu. Po upływie tego okresu, cennik zostanie dostosowany na podstawie danych o ilości nadanych paczek. Co ważne, przedsiębiorca zostanie każdorazowo poinformowany o zmianie cennika, aby zachować pełną transparentność procesu. W każdym momencie, przedsiębiorca samodzielnie może również zweryfikować aktualnie obowiązujący plan wysyłkowy.

Jakie są korzyści usługi epaka.pl biznes?

epaka.pl biznes to przede wszystkim oszczędności finansowe. Im więcej paczek będzie wysyłać dana firma, tym mniejsze koszty jednostkowe wysyłki poniesie. Ponieważ przesyłki kurierskie stają się coraz bardziej powszechne, optymalizacja wydatków firmowych związanych z wysyłkami zyskuje na znaczeniu. Jest to widoczne przede wszystkim w przypadku sklepów internetowych. Ze względu na trwałe zmiany nawyków zakupowych, sklepy e-commerce cieszą się niesłabnącą popularnością, a koszty usług kurierskich stanowią jedną z głównych kategorii w budżecie.

Co więcej, koszty wysyłki mają znaczenie nie tylko dla przedsiębiorców, ale i dla klientów. Często jest to jeden z czynników decydujących o zakupach w danym sklepie. Dążenie do optymalizacji kosztów wysyłki jest więc kluczowe nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również pod kątem budowania lojalności klientów i pozycji konkurencyjnej danego biznesu. Ponieważ epaka.pl biznes daje możliwość porównywania ofert przewoźników, przedsiębiorcy mają większą elastyczność w oferowaniu atrakcyjnych cen przesyłek swoim klientom.

Kolejną korzyścią usługi epaka.pl biznes jest sprawna i wygodna obsługa. epaka.pl biznes automatycznie integruje się ze stroną internetową, co pozwala na natychmiastowy dostęp do opcji wysyłkowych. Dla właścicieli sklepów internetowych ważne jest to, że integracja kurierska możliwa jest ze wszystkim dostępnymi modułami e-commerce (np. WordPress, Magento, Shoper, PrestaShop). Co więcej, przedsiębiorcy mają do dyspozycji intuicyjny panel obsługi. Dzięki temu mogą zaoferować swoim klientom szybką wysyłkę bez zbędnych formalności. Intuicyjna integracja i obsługa usługi epaka.pl biznes to oszczędność czasu, który przedsiębiorcy mogą przeznaczyć na rozwój swojego biznesu.