Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsze miejsce na event lub konferencję? Poznaj zalety Karkonoszy!

Konferencje w górach
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Wyjazdy służbowe mogą przyjmować różne oblicza. Do najczęściej organizowanych należą różnego rodzaju konferencje, eventy i wyjazdy integracyjne. W każdym przypadku warto zadbać o dobrą lokalizację. Ciekawa okolica potrafi bowiem uatrakcyjnić każdy wyjazd.

Wyjazdy w góry zawsze na topie

Sale konferencyjne w górach od lat cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem. Jeśli wyjazd będzie łączył się z przynajmniej jednym noclegiem, warto rozważyć takie rozwiązanie. Ciekawa okolica i perspektywa wycieczki pieszej bądź rowerowej wpływa pozytywnie na nastroje uczestników wyjazdu, niezależnie od tego, czy będzie on stricte służbowy (konferencja, rozmowy handlowe) czy też przybierze bardziej towarzyski charakter wyjazdu integracyjnego.

Wyjazd w góry to także możliwość przebywania w wyjątkowo dobrym dla zdrowia mikroklimacie. I zapewne w tym też tkwi fenomen popularności górskich sal konferencyjnych. To idealne połączenie przyjemnego z przyjemnym i jeszcze przyjemniejszym. Wyjazdy w góry nie mają bowiem wad.

Karkonosze to dobry wybór na organizację konferencji lub… zupełnie innej okazji

Konferencje w górach bardzo często organizowane są w Karkonoszach. To stosunkowo łatwe do zwiedzania góry, pełne nietrudnych szlaków pieszych, a na ich najwyższy szczyt – Śnieżkę – można dostać się wyciągiem krzesełkowym. Do przejścia jest jedynie ostatni odcinek.

Obiekty konferencyjne w górach mogą być wykorzystywane także w mniej oczywisty sposób. Ich uniwersalny charakter umożliwia organizację w nich np. ślubów i wesel lub innych uroczystości okolicznościowych – jubileuszy, eventów, spotkań biznesowych.

Te miejscowości są chętnie wybierane na lokalizację wyjazdów służbowych

Popularne miejscowości turystyczne to dobra lokalizacja na imprezy integracyjne. Szklarska Poręba, Karpacz i Jelenia Góra należą do najczęściej wybieranych. Ich atutami jest dobra baza hotelowo-gastronomiczna, moc atrakcji na miejscu, a także bliskość samych gór. Sala konferencyjna w górach w jednej z wymienionych miejscowości to dobry pomysł na organizację wyjazdu służbowego, który ma przynieść wymierne i wielopłaszczyznowe korzyści. Pracownicy, biorący udział w takim projekcie, na pewno wrócą do domów zadowoleni i – mimo iż to wyjazd służbowy – wypoczęci.

Źródło: https://www.norweskadolinaresort.pl/