Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Owocowy benefit dla pracowników – rozważ tę opcję!

jabłko na biurku
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Rynek pracy w Polsce bardzo mocno się zmienił w ciągu ostatnich kilku lat. Wymagania pracowników są coraz większe, dobre wynagrodzenie to już zbyt mało, aby znaleźć dobrego pracownika. Dlatego też bardzo wielu pracodawców decyduje się na wprowadzenie dodatków pozapłacowych. Pomysłów na takie benefity jest całe mnóstwo. Do tych, które cieszą się coraz większą popularnością są owoce do biura. To ciekawy bonus, który jest korzystny dla obu stron. Jego zaletą jest łatwa dostępność oraz stosunkowe niskie koszty, które musi ponieść pracodawca.

Dlaczego benefity pracownicze są dobrym pomysłem?

Pozapłacowe dodatki do pensji przynoszą bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim pracownicy, którzy otrzymują od pracodawcy dodatkowe świadczenia czują, że są dla niego bardzo ważni. Poza tym bonusy bardzo pozytywnie wpływają na motywację pracowników. W efekcie każdy z pracowników bardziej angażuje się w powierzone mu zadania.

 Wszystkie pozapłacowe benefity, a więc także owoce do biura, to sposób na zbudowanie trwałego, zmotywowanego do pracy zespołu. Pracownicy rzadziej zmieniają pracę, co jest dla każdego z pracodawców bardzo korzystnym zjawiskiem.

Dlaczego owoce w pracy to dobry pomysł?

Ogromną korzyścią, którą zyskują pracodawcy zapewniający pracownikom owoce do biura to ich lepsza kondycja zdrowotna. Owoce są bogatym źródłem witamin, minerałów i błonnika. Dzięki nim nasz organizm może prawidłowo funkcjonować.

Witaminy są niezbędne do właściwego funkcjonowania układu odpornościowego. Zapewniając pracownikom porcję owoców, troszczymy się o ich zdrowie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będą oni chorować o wiele mniej. W efekcie dni, kiedy będą nieobecni w pracy z powodu choroby będzie bardzo niewiele. Mniejsza absencja nie zakłóca funkcjonowania firmy.

Skąd wziąć owoce do biura?

Z pewnością wielu pracodawców, którzy decydują się na taki pozapłacowy dodatek dla swoich pracowników zastanawia się, skąd te owoce wziąć. Okazuje się, że nie ma z tym najmniejszego problemu. Obecnie na rynku działa wiele firm, które specjalizują się w dostarczaniu owoców do biura. Oferują one produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców, a złożone zamówienia realizują w bardzo krótkim czasie. Owoce są świeże, nie tylko pięknie pachną, ale też bardzo dobrze smakują. Ponadto firmy te dostarczają owoce do biura w bardzo przystępnych cenach, co z pewnością zostanie docenione przez wielu pracodawców.

Jakie owoce do biura można wybrać?

Decydując się na współpracę z dobrą firmą dostarczającą owoce do biura, można mieć pewność, że jej oferta będzie na pewno bogata i urozmaicona. Dzięki temu można wybrać owoce, które wpiszą się w preferencje wszystkich pracowników. W grę wchodzą zestawy składające się z jabłek, owoców sezonowych, bananów oraz owoców egzotycznych. Ponadto na sezon jesienno-zimowy można zamawiać dla pracowników zestawy rozgrzewające. W ich skład wchodzą cytryny, imbir, miód, pomarańcze, a więc produkty, które nie tylko rozgrzewają, ale też dostarczają solidną dawkę witaminy C.

Owoce i warzywa do biura zamówisz na stronie https://dailyfruits.pl/