Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Sprzątanie szpitali i placówek medycznych – jak wybrać zaufaną firmę?

sprzątanie szpitali
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Duża liczba odwiedzających i duża liczba pomieszczeń wymagają regularnego utrzymywania czystości w budynkach użyteczności publicznej. Charakter pracy oraz duże ilości kurzu i brudu stanowią pożywkę dla bakterii i flory patogennej: zarazków, bakterii, wirusów i alergenów, które są niedopuszczalne w szkołach, gabinetach dentystycznych, salach operacyjnych i ogólnie w szpitalach.

Czystość pomieszczeń jest jednym z głównych czynników wpływających na zdrowie i dobre samopoczucie personelu i osób odwiedzających. Częstotliwość czyszczenia jest określona przez przepisy higieniczne.

Profesjonalne sprzątanie szpitali, od terenu po salę operacyjną

Sprzątanie szpitali to konieczna usługa do utrzymania czystości i porządku w każdym szpitalu, która cieszy się dużą popularnością. Popyt na usługi sprzątania dla szpitali i innych placówek medycznych wynika z wysokiej jakości i skuteczności proponowanego zestawu środków. Wysoko wykwalifikowani specjaliści, najnowocześniejsze środki chemiczne i najnowocześniejszy sprzęt czyszczący to składniki sukcesu firmy sprzątającej.

Podczas sprzątania ważne jest zapewnienie bezpiecznego środowiska sanitarnego, umożliwiającego leczenie pacjentów i komfort pracy personelu. Ważne jest, aby używać środków dezynfekujących i detergentów bezpiecznych dla zdrowia.

Firma Inwemer.pl z góry uzgadnia listę usług i zakres prac. Stosuje nowoczesny sprzęt i ekologiczne środki chemiczne, które pozwalają na stworzenie sterylnej czystości i zapewnienie dezynfekcji pomieszczeń, co jest niezbędne podczas sprzątania gabinetu stomatologicznego i bloku operacyjnego.

Zalety sprzątania szpitali, szkół i innych instytucji państwowych czy prywatnych

Inwemer.pl dysponuje niezbędnym zapleczem i profesjonalnym personelem, który zna specyfikę działania agencji rządowych i ma w tej dziedzinie duże doświadczenie. Pomoże to stworzyć korzystny klimat w pomieszczeniach dla pracowników i gości, a także wyeliminować źródła chorób i poprawić jakość powietrza.

Korzyści płynące ze współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą szpitale:

  • Prace są wykonywane na podstawie umowy. Zakres prac jest zawsze określony w warunkach umowy i jest wykonywany w 100% bez dodatkowej kontroli ze strony klienta, co gwarantuje wysoką jakość sprzątania;
  • Oszczędności budżetowe. W przypadku zadań jednorazowych nie ma potrzeby zatrudniania dodatkowych techników i udostępniania ich do pracy;
  • Indywidualny harmonogram sprzątania. Biorąc pod uwagę specyfikę pracy instytucji publicznych Inwemer.pl oferuje dogodny harmonogram prac porządkowych, w tym możliwość zamówienia brygady w godzinach nocnych.
  • Wydajność. Pracownicy firmy sprzątającej są doskonale zorganizowani dzięki posiadanemu doświadczeniu. Znają oni specyfikę sprzątania w szpitalach czy szkołach i mają duże doświadczenie w koordynowaniu prac w pomieszczeniach o dużej powierzchni i wielu oddzielnych pomieszczeniach;
  • Kompleksowe podejście do czyszczenia. Firma sprzątająca oferuje szeroki zakres usług, w tym profesjonalne sprzątanie szpitali wraz z całymi oddziałami, a także usługi dodatkowe i sprzątanie przyległych obszarów na zasadzie codziennej lub indywidualnej;
  • Doskonała czystość. Profesjonalna technologia zapewnia idealną czystość we wszystkich, nawet trudno dostępnych miejscach. Czyści wszystko i wszystkie nowoczesne powierzchnie i materiały - w tym sufity napinane, laminat, marmur, granit, meble tapicerowane i szafki.

Czyszczenie ogólne gabinetu stomatologicznego

Stomatologia jest zabiegiem mikrochirurgicznym, dlatego ważne jest, aby gabinet stomatologiczny był zawsze idealnie czysty, jak sala operacyjna w szpitalu. Oprócz klasycznego czyszczenia należy całkowicie zdezynfekować wszystkie powierzchnie robocze. Czystość jest warunkiem koniecznym w pracy stomatologa, wskaźnikiem jego stosunku do pracy i pacjentów oraz wizerunku placówki. Sprzątanie szpitali Inwemer.pl zapewnia czystość i bezpieczeństwo pacjentów.