Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Odzież reklamowa — świetna promocja Twojej firmy

Odzież reklamowa
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Rynek marketingu i reklamy jest niezwykle pojemny. Pomysłów na zaprezentowanie swojej firmy, idei, pomysłu, produktu jest wiele. Metody reklamy różnią się ceną, obszarem oddziaływania i wykorzystywanymi technikami. Od prasy, po telewizję, od strony internetowej po baner — każda może pełnić swoją funkcję. Uzupełnieniem akcji marketingowej może być także odzież reklamowa z nadrukiem. Niedrogie, ale praktyczne ubranie wzbogaca przekaz medialny marki.

W jaki sposób tworzona jest odzież reklamowa?

Żeby odzież reklamowa faktycznie spełniała swoją funkcję nośnika informacji, musi być wygodna, praktyczna i trwała. Dobrze sprawdzają się więc wszelkie bawełniane T-shirty, bluzy, koszulki, czapeczki, stroje robocze, na przykład kombinezony, ale także okrycia wierzchnie: kurtki, płaszcze i polary, które chronią przed wiatrem, deszczem i mrozem. Ubrania, które mają stać się reklamą, powinny być wykonane z trwałych, odpornych na ścieranie włókien. Bawełna i poliester sprawdzają się najlepiej. To niedrogie tkaniny, które dobrze znoszą pranie, prasowanie, zapewniają komfort termiczny, lekko się naddają, czyli dobrze układają się na ciele.

Niemniej istotna jest zastosowana technologia nakładania druku. Tutaj doświadczony producent odzieży firmowej powinien zaproponować odpowiednie metody.

Sitodruk, haft komputerowy, nadruki termotransferowe z folii flex i flock, sublimacja czy druk cyfrowy? Co wybrać?

Dużo zależy od nakładu zamówienia, stopnia skomplikowania wzoru, ilości użytych kolorów, a także wybranego typu odzieży. Przy odpowiedniej technologii nadruk taki zniesie wielokrotne pranie i nawet po latach użytkowania odzieży reklamowej logo będzie nienaganne i bardzo dobrze widoczne. Mając komplet odzieży reklamowej z logo firmy, można zdecydować, jak ją wykorzystać do promocji swojego przedsiębiorstwa.

Oferta odzieży reklamowej z personalizowanym nadrukiem: https://www.konturdruk.pl/odziez/odziez-reklamowa/

odzież firmowa

Odzież reklamowa dla Twoich pracowników

Prowadzisz sklep, warsztat, hurtownię, halę ogrodniczą, a może własny pensjonat lub restaurację? W prawie każdej branży pracownicy potrzebują roboczych albo identyfikujących ich ubrań. Odzież reklamowa dla firm może służyć właśnie ubraniu pracowników tak, by wyróżniali się wśród klientów i byli łatwi w identyfikacji. Odzież powinna być dopasowana wymiarami do osoby, która ma ją nosić. Musi być też czysta i estetyczna.

Pracownicy, którzy wykonują swoje zadania na zewnątrz niezależnie od pory roku, powinni mieć zapewnione ubrania ciepłe, typu kurtka i czapka. Na każdym takim ubraniu można nanieść nadruk lub wykonać perfekcyjny haft komputerowy.

Odzież reklamowa z logo

Odzież reklamowa z logo dla klientów

Ubranie firmowe może być także podarunkiem dla klienta. Czapeczkę, koszulkę czy bluzę można wręczyć w czasie indywidualnego kontaktu, dodać do nagrody w konkursie, a także rozdać w sklepie, na targach, konferencji czy festynie. Klient będzie wdzięczny za prezent, co wpływa na jego postrzeganie marki i wywołuje potrzebę wzajemności. Jednocześnie będzie prezentował i rozpowszechniał logo, ideę, markę wśród osób, z którymi się spotyka, jeśli oczywiście z dumą będzie nosił swój prezent od firmy. A będzie to robić, jeśli ubranie będzie schludne i dobrej jakości.

Stawiaj na dobrą jakość

Bardzo ważne w promowaniu przedsiębiorstwa, usługi czy produktu, jest zrobienie dobrego, pierwszego wrażenia. Jeśli chcesz, by ubrania z logo Twojej firmy były noszone z dumą przez pracowników i klientów, zainwestuj w nie, wybierz produkt wysokiej jakości z doskonałym nadrukiem. Ubrania powinny być wykonane z solidnych tkanin, z mocnymi przeszyciami, wygodne i praktyczne. Muszą dobrze znosić intensywne użytkowanie, wielokrotne pranie, suszenie i prasowanie. To jednak nie tylko kwestia samej tkaniny i sposobu jej produkcji, ale także nanoszenia nadruku. Druk czy haft muszą być bardzo wyraźne, czytelne, folia albo farba nie mogą kruszyć się czy odklejać od powierzchni ubrania. Haft powinien być gładki, nie strzępić się i nie marszczyć tkaniny. Odzież reklamowa musi mieć niepowtarzalną szatę graficzną i wyróżniać się oryginalnym wzornictwem, wtedy faktycznie będzie skutecznym narzędziem budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Gdzie szukać dobrej drukarni reklamowej?

Nie musisz mieć projektu ani nawet pomysłu na odzież reklamową. Pracownicy drukarni projektują ją dla firm od podstaw. Mogą zaproponować różne rodzaje ubrań, zawsze doskonałej jakości, stworzyć wzór i nanieść go najbardziej skuteczną i trwałą technologią.

Drukarnia Reklamowa Kontur Druk zapewnia możliwość stworzenia całej kolekcji ubrań firmowych lub pojedynczych gadżetów na specjalne okazje. Drukarnia działa w dwóch miastach: w Częstochowie oraz we Wrocławiu. Klienci z Częstochowy mogą samodzielnie przyjść do biura i zamówić odzież z logo swojej firmy. We Wrocławiu i okolicach odwiedzi ich specjalista, z którym można spotkać się w siedzibie własnej firmy.

Zamówienia na odzież reklamową prosto od producenta można składać także telefonicznie lub mailowo, a gotowe produkty zostaną wysłane kurierem pod wskazany adres.