Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Reklama Rzym - klucz do skutecznej kampanii promocyjnej

Reklama Rzym
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Reklama Rzym oferuje bardzo dobrej jakości odzież reklamową oraz szereg rodzajów jej znakowania. Koszulki, bluzy, kurtki, czapki - każda z tych części garderoby może służyć jako nośnik twojego logo, czy motta. Firma posiada pełny par maszynowy do tworzenia nadruków na ubraniach reklamowych, ma także własną szwalnię. Dobrej jakości koszulka lub bluza z nazwą i wizualizacją twojej firmy, będzie świetnym nośnikiem promocji twojej marki.

Reklama Rzym to agencja marketingowa, która specjalizuje się w nadrukach na odzieży i gadżetach reklamowych. Firma posiada park maszyn i zapewnia realizację hurtowych zamówień dla swoich klientów. Doświadczeni pracownicy agencji i szeroka oferta ubrań oraz przedmiotów, znakowanych na różne sposoby - to wszystko daje możliwość kompleksowej obsługi każdego kontrahenta. Gadżety reklamowe to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych form promocji marki. Taki rodzaj marketingu jest także względnie niedrogi, a powierzając swoje zlecenia jednej firmie, takiej jak Reklama Rzym - masz gwarancję wszechstronnej oferty i optymalnych cen. 

Reklama Rzym - wydruki promocyjne dla twojego biznesu

Wydruki promocyjne, w formie wizytówek, ulotek, folderów, plakatów, mają moc docierania bezpośrednio do potencjalnego klienta. Są znakomite w networkingu, podczas eventów branżowych, targów. Przeznaczenie reklamowe materiałów drukowanych jest chyba ograniczone tylko naszą wyobraźnią. Agencja Reklama Rzym oferuje swoim kontrahentom wydruki na wielu formatach i w różnych technikach:

 • druk offsetowy (arkuszowy) - kolorowy, bardzo dobrej jakości, korzystny cenowo,
 • druk wielkoformatowy - do dużych formatów, jak bilbordy, banery, plakaty, rollupy,
 • druk cyfrowy - wszechstronny i niedrogi, posiada możliwość personalizacji,
 • druk rolowy - znakomity do wydruków wysokonakładowych.

Agencja posiadająca wykwalifikowaną załogę i park maszyn daje ci gwarancję, że wszystkie usługi spokojnie możesz zlecić jednej firmie. Tak, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Agencja Reklama Rzym - profesjonaly druk na odzieży

Reklama Rzym oferuje bardzo dobrej jakości odzież reklamową oraz szereg rodzajów jej znakowania. Koszulki, bluzy, kurtki, czapki - każda z tych części garderoby może służyć jako nośnik twojego logo, czy motta. Firma posiada pełny par maszynowy do tworzenia nadruków na ubraniach reklamowych, ma także własną szwalnię. Dobrej jakości koszulka lub bluza z nazwą i wizualizacją twojej firmy, będzie świetnym nośnikiem promocji twojej marki. Rozdając ubrania reklamowe pracownikom, klientom i kontrahentom - możesz spokojnie założyć, że będą je nosić wśród własnych znajomych, współpracowników i rodziny, przyczyniając się tym samym do dużego wzrostu rozpoznawalności twojego brandu.

Druki na odzieży oferowane przez agencję Reklama Rzym to:

 • sitodruk,
 • druk cyfrowy - DTG,
 • sublimacja,
 • folie - Flex i Flock,
 • haft komputerowy
 • i termotransfer.

Duże zróżnicowanie oferty agencji plus znakomita jakość każdego zrealizowanego zamówienia - to przepis na usługi reklamowe, z których każdy klient jest zadowolony. Tak jak klienci Reklamy Rzym.

Reklama Rzym - gadżety z nadrukiem

Gadżety reklamowe to znakomity patent na rozpropagowanie wiedzy o twoim brandzie. Za każdym razem kiedy twój klient lub kontrahent wyciągnie z torby czy kieszeni długopis od ciebie, lub pendrive z logo twojej firmy - wszyscy wokół niego będą mieć styczność z twoją marką i twój branding wniknie do ich podświadomości. Potem gdy zobaczą znów twoje logo, na przykład szukając usługi w internecie - skojarzą, że skądś znają nazwę firmy i automatycznie bardziej ci będą ufać. 

Reklama Rzym oferuje nadruki na długopisach, pendrive’ach, brelokach, zapalniczkach, smyczach, kubkach, balonach - możliwości jest co niemiara! Możesz zamówić gadżety nie tylko do rozdawania na co dzień. Warto odpowiednie przedmioty znakowane twoim logo przygotować na konferencję, imprezę, święto, czy targi. Profesjonalnie wykonane, dobrej jakości gadżety będą przepustką do wyższej rangi przedsiębiorstw. Firma będzie postrzegana jako bardziej godna szacunku, poważna i solidna.

Reklama Rzym posiada sprzęt do znakowania różnymi metodami:

 • tampodruk,
 • grawerowanie laserowe,
 • sublimacja,
 • termotransfer.

Powierzając wszystkie druki i gadżety reklamowe jednej prężnej firmie, takiej jak agencja Reklama Rzym, masz wszystko w jednym miejscu dopięte na ostatni guzik, zrealizowane sprawnie i w korzystnej cenie. Pamiętaj: każdy klient agencji Reklama Rzym to zadowolony klient, a wszystkie drogi prowadzą do… Rzymu.