Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Dacia w promocyjnym kredycie 50/50

Dacia w kredycie
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Decydując się na zakup auta, klienci wybierają kredyt przeznaczony na tą konkretną inwestycję. Dlaczego? Z prostego powodu – jest on znacznie tańszy niż zwykłe rozwiązanie kredytowe, które nie posiada ściśle określonego celu. Kredyt samochodowy można wziąć zarówno w banku, jak i u autoryzowanego dealera. Jednak ta druga opcja posiada znacznie więcej korzyści dla potencjalnego kredytobiorcy.

Na czym polega kredyt 50/50?

Kredyt 50/50 charakteryzuje się tym, że klient zobligowany jest do zapłaty pierwszej raty stanowiącej połowę wartości auta podczas podpisywania umowy. Jest to po prostu jego wkład własny w wysokości 50%. Druga rata jest natomiast regulowana po okresie wskazanym w umowie zawartej między stronami. W większości przypadków jest to zazwyczaj 12 miesięcy od momentu uiszczenia pierwszej z nich.

Ponadto kredyt 50 na 50 charakteryzuje się uproszczoną procedurą jego uzyskania. Osoba prywatna musi mieć przy sobie jedynie dowód osobisty, prawo jazdy oraz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach z ostatnich 3 miesięcy. Po weryfikacji niniejszych dokumentów trzeba już tylko czekać na pozytywną decyzję kredytową udzielaną przez bank. Zielone światło oznacza, że jesteśmy na ostatniej prostej do kupienia wymarzonego samochodu!

Nowa Dacia w korzystnym kredycie 50/50

Wybór kredytu 50/50 oferowanego przez Dacia Financial Services wiąże się z szeregiem korzyści dla klienta. Prócz bardzo atrakcyjnych warunków zyskujesz również spokój. Wszystko dzięki ubezpieczeniu RCI Bezpieczny Kredyt, które chroni kredytobiorcę na wypadek nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń losowych podczas trwania umowy.

Zainteresowałeś się powyższą ofertą? Dowiedz się więcej! Najlepiej korzystając z oficjalnego serwisu Dacia Financial Services (https://www.daciafinansowanie.pl/kredyt-50/50) lub odwiedzając najbliższy salon autoryzowanego dealera rumuńskiej marki.

Postaw na sprawdzone rozwiązania kredytowe i ciesz się swoją nową Dacią każdego dnia!