Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Atrakcyjny leasing dla firmy

Leasing Renault
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Twój biznes się rozwija i rozważasz wzięcie auta w leasingu? Dobry wybór! Pamiętaj jednak, żeby poszukać najatrakcyjniejszej oferty!

Jakie są rodzaje leasingu?

Leasing dostępny jest w dwóch wariantach – finansowym oraz operacyjnym. W opcji finansowej auto stanowi część majątku leasingobiorcy i ma on możliwość dokonywania wpisów amortyzacyjnych. W przypadku leasingu operacyjnego sytuacja wygląda nieco inaczej, a samochód należy do majątku leasingodawcy i to on odpowiada za odpisy amortyzacyjne. W związku z tym leasingobiorca zyskuje lepszą płynność finansową oraz posiada możliwość wpisana rat od kosztów uzyskania przychodu. Jak to zazwyczaj w życiu bywa nie ma rozwiązania idealnego – obydwa warianty mają zarówno swoje plusy, jak i minusy. Zatem przed podpisaniem umowy leasingowej warto dokładnie przeanalizować, który z nich będzie dla nas najkorzystniejszy.

Leasing dla firm od Renault Finansowanie

Leasingobiorcy decydującemu się na ofertę Renault Finansowanie oferowana jest bardzo korzystna propozycja, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb – może on m.in. ustalić wysokość opłaty wstępnej (minimum to 0%) czy okres leasingu (od 24 do 60 miesięcy). Zobowiązania finansowe są natomiast spłacane w równych, miesięcznych ratach (więcej info – https://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/leasing).

To co dodatkowo charakteryzuje leasing od Renault Finansowanie, to minimum zabezpieczeń przy jednoczesnym ograniczeniu formalności. W związku z tym klient ma pewność, że procedura zawarcia umowy  będzie prosta i szybka, a wszelkimi kosztami i formalnościami związanymi z rejestracją samochodu zajmie się leasingodawca. Nie można również zapomnieć, że wszystko – finansowanie, ubezpieczenie i oddanie auta – załatwiane jest w jednym miejscu, czyli autoryzowanym salonie Renault.

Jeśli poszukujesz nowoczesnego auta dla firmy, leasing Renault Finansowanie jest odpowiedzią na Twoje wszystkie potrzeby!