Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Leasing ciągnika siodłowego starszego niż 6 lat - to możliwe?

Leasing ciągnika siodłowego
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zakup ciągnika siodłowego dla firmy jest ogromną inwestycją. Niewielu przedsiębiorców stać na to, aby od ręki zrealizować taki zakup za gotówkę. Wtedy rozwiązaniem jest leasing ciągnika siodłowego. Jednak wiele firm oferujących tego rodzaju usługi, leasinguje tylko nowe pojazdy lub co najwyżej 2/3 letnie. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją działalność, to zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. To właśnie do Ciebie jest skierowana ta oferta.

Co nas wyróżnia na rynku?

Przede wszystkim to, że leasingujemy TIR-y, naczepy i ciągniki siodłowe, które mają od 5 do 8 lat. Leasingujemy również nowe ciągniki siodłowe.

Kolejnym wyróżnikiem jest to, że zachęcamy do współpracy firmy nowo otwarte. Bank nie da Ci takiej możliwości. Od banków różni nas również to, że wpisy w BIK, BRKN, KRD nie stanowią przeszkody do podpisania umowy leasingu ciężarówki. Oferta jest skierowana między innymi do kierowców, którzy rezygnują z etatu i decydują się na poprowadzenie własnej działalności gospodarczej. Leasing bez BIK to możliwość bardzo poszukiwana przez wielu początkujących przedsiębiorców. Gwarantujemy minimum formalności i szybką decyzję o leasingu ciągnika siodłowego.

Możesz u nas wynająć cały zestaw pojazdów. To znaczy ciągnik siodłowy oraz dołączoną do niego naczepę.

Jak wygląda uproszczony leasing ciągnika siodłowego?

Najpierw wybierz pojazd, który chcesz leasingować (polecamy otomoto, olx itd.), a następnie wypełniasz formularz. Znajdziesz go tutaj. Mamy przedstawicieli w całej Polsce, więc gwarantujemy Ci pierwszy kontakt maksymalnie po 24 godzinach od wysłania formularza. Rozmowa będzie krótka (maksymalnie 5 minut). Jej celem jest dowiedzenie się, jakiego dokładnie ciągnika siodłowego poszukujesz i jakie warunki finansowania Cię interesują.

Następnym etapem jest przesłanie przez Ciebie niezbędnych informacji. Przedstawiciel je analizuje i wysyła do Ciebie szczegółową ofertę e-mailem. Gdy oferta Ci się spodoba, to wtedy ją akceptujesz i podpisujemy umowę. Czasami decyzję o przyznaniu leasingu ciągników siodłowych możesz otrzymać już w ciągu 3 godzin. Ciągnik w Twojej firmie jest szansą na jej rozwój. Skorzystaj z niej! Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!