Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak zarządzać mobilnie firmą?

mobilne zarządzanie firmą
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Telefony komórkowe bardzo ułatwiły życie wielu przedsiębiorcom. Dzisiaj jednak sama komórka to za mało, by sprawnie zarządzać swoją firmą w terenie. Firmy coraz chętniej korzystają z praktycznych aplikacji, które zresztą sprawdzają się nie tylko poza biurem, ale również w samej siedzibie firmy.

CRM

Pod tym skrótem kryje się zarządzanie relacjami z klientami. Aplikacja FaciliTime™ zapewnia w pełni zintegrowany CRM, dzięki czemu można bardzo szybko sprawdzić bieżące i poprzednie umowy- do usunięcia, informacje o danym kliencie, historię zleceń, współpracę z podwykonawcami. System zapewnia szybką obsługę oraz śledzenie połączeń, a baza kontaktów jest tak zaprojektowana, by bez problemu dało się wyszukiwać potrzebne dane oraz tworzyć dowolne konfiguracje kontaktów.

Zarządzanie danymi przetwarzanymi przez aplikację odbywa się w zgodzie z RODO, a jeśli jest to konieczne, wybrane kontakty można ukryć, tak by niepowołane osoby nie miały do nich wglądu. Prócz tego aplikacja mobilna rejestruje każdą formę kontaktu z klientem: spotkanie, wiadomości tekstowe, e-maile, co pozwala zachować wszystkie istotne informacje w jednym miejscu. Komunikacja obejmuje także tworzenie i wysyłanie notatek, dzięki czemu pracownicy na bieżąco są informowani o ważnych sprawach.

Wygodne planowanie

Mobilna aplikacja doskonale sprawdza się jako narzędzie do planowania. Jak rozdzielić obowiązki? Kto najlepiej nada się do danego zadania? Jak przygotować podróż i z jakich środków skorzystać? W mobilnej aplikacji tworzenie nowych zleceń oraz ich przydzielanie pracownikom jest dużo prostsze niż tradycyjne opracowywanie papierowego terminarza. Aplikacja mobilna wyświetla dane w czasie rzeczywistym i pomaga zoptymalizować koszty, a przy planowaniu trasy bierze także pod uwagę aktualne warunki na drodze, typ pojazdu oraz lokalizację.

Zarządzanie wydatkami

Dużym udogodnieniem w mobilnym zarządzaniu firmą jest to, że bardzo wiele spraw da się załatwić zdalnie. W aplikacji przechowywane są wszystkie rachunki, paragony i faktury. Nie trzeba nawet podpisywać dokumentów, ponieważ aplikacja robi zdjęcia, przechwytuje podpis i dostarcza potwierdzenie wykonania usługi albo zrealizowania dostawy.