Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Zainwestuj i zarabiaj! Jak kupić Bitcoin?

kup Bitcoin
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zastanawiasz się jak i gdzie inwestować swoje oszczędności? Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł bezpiecznie lokować małe kwoty? Na pewno słyszałeś już o Bitcoin oraz innych kryptowalutach. Sprawdź nasz poradnik "Jak kupić Bitcoin" i zacznij zarabiać na kryptowalutach.

Giełda kryptowalut - najlepsze miejsce by kupić Bitcoina

Jest wiele sposobów na kupno Bitcoina - możesz go kupić m.in. w Bitomacie, kantorze kryptowalut czy na giełdzie kryptowalut. Możliwe są również różne metody płatności, jak przelew bankowy, przelew SEPA w Euro, za pomocą karty, gotówki czy BLIK. Wszystkie te sposoby różnią się od siebie głównie czasem oczekiwania oraz wysokością prowizji.

Dziś przyjrzymy się bliżej temu, jak kupić Bitcoin na giełdzie kryptowalut. To jeden z najpopularniejszych sposobów na zakup Bitcoina. Na giełdzie handel krypto odbywa się między użytkownikami, a giełda pobiera niewielką prowizję od transakcji.

Jak kupić Bitcoin? - krok po kroku

Aby kupić Bitcoin, musisz najpierw wybrać giełdę kryptowalut. Proponujemy bezpieczną giełdę kryptowalut CoinCasso, gdzie będziesz mógł handlować popularnymi kryptowalutami i tokenami z niskim fee. CoinCasso oferuje pomoc techniczną 24/7, program afiliacyjny i ambasadorski (dodatkowy dochód) oraz szybkie przelewy SEPA. Dodatkowo giełda pracuje nad wprowadzeniem sieci BSC (większość giełd opiera się na ETH), dzięki czemu wkrótce opłaty będą jeszcze niższe, a transakcje szybsze!

Aby kupić Bitcoina, musisz:

  • Założyć konto - podaj adres e-mail i hasło. Następnie aktywuj konto poprzez kliknięcie linku, który przyjdzie na Twój e-mail.
  • Przejdź weryfikację KYC
  • Wpłać depozyt - za pomocą przelewu bankowego lub karty
  • Wystaw swoją pierwszą ofertę i ciesz się swoim pierwszym Bitcoinem!

To już wszystko! Jak widzisz zakup Bitcoina jest prosty i szybki. Pamiętaj jednak, aby inwestować tylko tyle, ile możesz stracić!

Nie zapominaj również, że świat kryptowalut to nie tylko Bitcoin To także inne krypto, na przykład Ethereum, które niedawno osiągnęło rekordowo wysokie ceny.