Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Balony w reklamie? Jakie opcje posiadamy?

Balony w reklamie
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Współczesny biznes bez reklamy? Trudno to sobie wyobrazić! Rosnąca konkurencja wymaga dobrze przemyślanej strategii marketingowej, która pozwoli Twojej firmie zaistnieć na rynku!

Branża marketingowa dysponują szerokim wachlarzem różnego rodzaju metod i narzędzi reklamowych. W grę wchodzą coraz nowocześniejsze technologie i rozwiązania pozwalające wynieść reklamę na naprawdę wysoki poziom. Jak się do tego mają balony? Te klasyczne gadżety w nowoczesnym wydaniu mogą naprawdę wiele zdziałać! Od lat doskonale sobie radzą w promowaniu rozmaitych produktów i usług oraz budowaniu rozpoznawalności marek. Czas na Twoją firmę!

Dlaczego balony to dobra forma reklamy? 

Balony z nadrukiem stanowią ekonomiczny, uniwersalny i bardzo skuteczny nośnik dowolnych treści o charakterze reklamowym lub informacyjnym. Małe balony można wykorzystać na dwa sposoby: jako ponadczasowy gadżet, rozdawany potencjalnym i obecnym klientom lub jako element efektownych dekoracji balonowych, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie! Duże balony pneumatyczne pozwolą Ci wynieść reklamę Twojej firmy na jeszcze wyższy poziom!

Nowoczesne balony dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Mogą być jednorazowe lub wielorazowe i wypełniane powietrzem lub helem. To od Ciebie i Twojego pomysłu na reklamę zależy, jakie balony oraz jak i kiedy je wykorzystasz! Żaden inny produkt nie daje aż tylu możliwości!

Rola balonów w reklamie małej firmy

Dopiero startujesz w biznesie? Chcesz skutecznie promować swoją firmę, produkt lub usługę, ale Twój budżet na reklamę jest naprawdę skromny? Postaw na balony! To jeden z najtańszych i najpopularniejszych gadżetów reklamowych, łatwy do spersonalizowania (poprzez wykonanie trwałego, czytelnego nadruku) i ponadczasowy! Odpowiednio dobrany i zastosowany sprawdzi się w niemal każdej branży.

Jak możesz wykorzystać klasyczne, małe balony? Umieść logo Twojej firmy na balonie i buduj rozpoznawalność marki w jeden z najprostszych i najbardziej efektownych sposobów! Zamów nadruk zdjęć lub napisów na balonach i wykorzystaj je do promowania wybranych produktów, serii produktów lub usług.

Masz już plan na balony z nadrukiem? Działaj!

 • Zatrudnij osoby, które w imieniu Twojej firmy będą rozdawały balony potencjalnym
  i przyszłym klientom, uczestnikom różnego rodzaju branżowych eventów, targów lub lokalnych wydarzeń kulturalnych;
 • Zainwestuj w eleganckie ekspozytory / stojaki na balony, które staną w dowolnym miejscu siedziby Twojej firmy, w sklepie lub lokalu usługowym – balony będą pobierane samodzielnie, przez zainteresowanych nimi odbiorców;
 • Stwórz efektowne dekoracje z balonów – dekoracje balonowe mogą mieć kształt bramy z balonów (np. przy wejściach do sklepów lub lokali usługowych, wejściach na targi itp.) lub figury z balonów (np. postawionej w pobliżu wejścia dowolnej postaci skonstruowanej z balonów, nawiązujące tematycznie do Twojej działalności);
 • Balony latające – firmowe balony wypełnione helem, efektownie unoszące się na wysokości oczu uczestników skutecznie przykują uwagę, którą przekujesz w sukces swojej firmy!

Sprawdź również: Ile kosztuje reklama małej firmy?

Balony pneumatyczne, czyli balony XXL

Balony pneumatyczne to coś więcej niż po prostu balony! Dzięki swoim gabarytom, możliwości wielokrotnego użytkowania i pełnej mobilności – stanowią doskonały nośnik tzw. reklam outdoorowych i dają jeszcze więcej możliwości promowania Twojej firmy! Na dużej powierzchni balonu pneumatycznego możesz nadrukować logo w rozmiarze XXL oraz dowolne grafiki i napisy. Wszystko będzie maksymalnie czytelne i widoczne nawet z dużej odległości.

Najważniejsze zalety balonów pneumatycznych, będących jedną z najefektywniejszych i równocześnie najtańszą formą reklamy typu outdoor:

 • Trwałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne – balony pneumatyczne mogą być stosowane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz
 • Szybkie w montażu i nie wymagające specjalnego przygotowywania podłoża
 • Mobilne – możesz je wielokrotnie przenosić i stosować w różnych miejscach
 • Bezproblemowe w składaniu, przechowywaniu i transporcie
 • Możliwość dodania instalacji oświetleniowej LED
 • Szeroki wybór kształtów, kolorów i rozmiarów (m.in. gigantyczne balony, dmuchane tablice, łukowe bramy reklamowe, słupy typu Quick-up, namioty „pajaki”)
 • Możliwość wykonania balonu pneumatycznego od podstaw - na zamówienie, optymalnie dopasowanego do Twoich potrzeb i branży, w której działasz
 • Duża powierzchnia reklamowa – możliwość wyeksponowania większej ilości treści, zdjęć, grafik lub napisów
 • Różne opcje personalizacji – poprzez trwały nadruk (z możliwością podniesienia jego trwałości poprzez laminację) lub umieszczanie grafik na specjalnych nakładkach (na rzep).

Już wiesz, że reklama na balonie to reklama na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań? Ekipa doświadczonych specjalistów z logonabalonie.pl z przyjemnością pomoże Ci w wybraniu najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu i wesprze w zaprojektowaniu balonów z nadrukami, które zapadną w pamięć Twoim klientom! W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości balony – klasyczne i pneumatyczne, również w opcji na wymiar i na zamówienie. Jaki balon możemy dla Ciebie zrobić?