Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Prestiżowe miejsce na szkolenie dla Twojej firmy

sale szkoleniowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Spotkania firmowe, związane z warsztatami, wdrożeniem nowych produktów i usług, czy też w celach integracyjnych, wymagają odpowiedniej scenerii. Prestiż firmy mierzy się między innymi przez dobór miejsca spotkania. Z jednej strony przekłada się to na wizerunek firmy przez pracowników oraz poczucie, że pracują w wartościowym, dobrze prosperującym miejscu. Z drugiej natomiast chodzi o szereg udogodnień, bez których prowadzenie szkolenia nie byłoby możliwe.

Elastyczny układ stołów

Zdajemy sobie sprawę, iż w przypadku spotkań i szkoleń, tak naprawdę konfiguracja stołów to nie tylko możliwość komfortowego zajęcia miejsca przez uczestników, ale również atmosfera, jaka temu towarzyszy. W zależności od tego, jaki charakter ma spotkanie, stoły w każdej z sal można ustawić w kilku konfiguracjach. Każda z nich ma określoną ilość miejsc, co przekłada się na liczbę uczestników spotkania. Dwie, duże sale szkoleniowe, przy konfiguracji nastawionej na maksymalną ilość krzeseł, jednorazowo możemy przygotować 50 miejsc siedzących. Powierzchnia każdej z sal wynosi 60m/2. Każda z nich wyposażona jest w niezbędne do prowadzenia spotkania sprzęty, w tym bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezprzewodowy mikrofon i nowoczesny projektor multimedialny. Dzięki temu zapobiegamy wszelkim problem technicznym, które mogłyby utrudnić przeprowadzenie szkolenia.

Mniejsza sala

Również w przypadku mniejszej sali można zastosować kilka układów stołów. Każdy z nich zaprezentowany jest w formie grafiki poglądowej, by przybliżyć sposób ich rozmieszczenia, jak również krzeseł. Sala ma powierzchnię 40m/2 i maksymalnie może pomieścić 30 osób. Podobnie, jak dwie większe sale, posiada klimatyzację oraz niezbędne sprzęty multimedialne.

Obsługa na najwyższym poziomie

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że szkolenia i spotkania firmowe, to nie tylko przestrzenie szkoleniowe. Uczestnicy potrzebuję czasem chwili przerwy, łyku mocnej kawy, czy herbaty. Dlatego zapewniamy przerwy, jak również pełen katering. Dzięki temu firma, która podejmuje się z nami współpracy, tak naprawdę nie musi się niczym martwić. Zatroszczymy się o wszystko. Zapewniamy również wyjątkową strefę relaksu. Bardzo szykowne miejsce, w zaciszu którego można na chwilę się odprężyć, zrelaksować i zregenerować siły. Utrzymane w eleganckiej tonacji, bardzo estetyczne i przyjemne dla oka. Wyjątkowa jest również sceneria wokół samego obiektu, którą z pewnością docenią miłośnicy natury i stawów.