Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Szkolenia w praktyce: wiele możliwości i ciekawe opcje dla ludzi biznesu

firma szkoleniowa
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Ciągłe kształcenie się i zdobywanie nowej wiedzy jest wpisane w naturę człowieka. Poszerzanie horyzontów pomaga odkrywać świat i lepiej rozumieć innych ludzi. Szkolenia w tym zakresie pomagają usystematyzować wiadomości i nabyć nowe umiejętności. Jakie szkolenia związane z rozwojem osobistym i relacjami biznesowymi zdecydowanie warto odbyć?

Szkolenia otwarte, zamknięte i online – dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy chcą poznawać siebie i uczyć się nowych umiejętności w zakresie współpracy z innymi ludźmi bardzo pomocne mogą okazać się usługi, jakie świadczy firma szkoleniowa. Warszawa to miasto, w którym jest wiele możliwości w zakresie inwestowania w siebie. Kursy są kierowane przede wszystkim dla szefów, dyrektorów, kadry zarządczej wyższego i średniego szczebla, kierowników, ale również dla przedsiębiorców, szeregowych pracowników oraz wszystkich innych osób związanych zawodowo z ludźmi. Pełna lista zalet korzystania z kursów jest naprawdę długa, ale dla wielu osób wystarczającym motywem do nawiązania współpracy z firmą szkoleniową może być fakt, iż kursy w dziedzinie współpracy z ludźmi, budowania wizerunku i dobrej organizacji innych aspektów życia biznesowego mogą przyczynić się do większych zysków.

Warszawa pełna możliwości – jakie szkolenia są w ofercie?

Obecnie nadal dostępne są szkolenia otwarte, zamknięte i online - Human Skills. Otwarci są oni na wiele różnych możliwości, a same programy kursów mogą być dostosowane do potrzeb i wymagań poszczególnych grup pracowniczych i klientów. W ofercie znajdują się przede wszystkim kursy związane z organizacją pracy, zarządzaniem sobą w czasie, komunikacją wewnętrzną, ale nie brakuje również zajęć ściśle dedykowanych managerom jak np. te z zakresu wystąpień publicznych. Dla wszystkich niezależnie od zawodu polecane są szkolenia związane z odkrywaniem własnych talentów, pokonywaniem stresu oraz kreowaniem wizerunku. Dostępne są również kursy stanowiskowe, prawne oraz z zarządzania projektami.

Szkolenia w praktyce: wirtualnie i na żywo

Kursy są prowadzone w różnych trybach w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb klientów. Dostępnych jest kilka możliwości – szkolenia online, zamknięte oraz otwarte. Ciekawą opcją jest również Akademia Trenera Online oraz Akademia Zarządzania Stresem i Emocjami. Pierwsza propozycja będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby poznać szczegółową etykietę spotkań online oraz prowadzenia konferencji za pośrednictwem nowych mediów. Z wiedzy przekazywanej w trakcie spotkań skorzystają nie tylko organizatorzy szkoleń wewnętrznych w firmie, ale również nauczyciele akademiccy i szkolni, a także freelancerzy, którym zależy na przekazywaniu treści tworzonych pod własną marką w Internecie. Akademia Zarządzania Stresem i Emocjami będzie doskonałym prezentem dla pracowników biurowych oraz fizyczno-umysłowych, którzy są narażeni na stres w pracy. Dzięki kursom będą oni mogli poznać sposoby na radzenie sobie z uczuciami oraz nerwami, jakie codziennie im towarzyszą.

Postaw na dobrze wyszkoloną kadrę

Praktyka pokazuje, że odpowiedniej jakości szkolenia pracownicze mają wiele korzyści. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, która dobrze umie ze sobą współpracować przedsiębiorca jest w stanie osiągnąć wyższe zyski czy wejść na nowe rynki. Szczególnie warto inwestować w zdolności i umiejętności miękkie pracowników, które są obecnie szczególnie cenne z punktu widzenia przyszłości oraz zmiennej sytuacji w Polsce i na świecie. 

Szkolenia Human Skills to dobry kierunek przede wszystkim dla tych, którzy stawiają na człowieka i praktyczne umiejętności związane z jego osobowością i kontaktem z innymi. Inwestowanie w kadry to rodzaj kosztu, jaki zawsze się zwraca.