Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak uzyskać kredyt dla firm bez zaświadczeń?

kredyt dla firm bez zaświadczeń
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie funkcjonować bez nakładów finansowych. Niestety zdarza się, że środki pieniężne danego przedsiębiorstwa nie wystarczają na pokrycie niezbędnych potrzeb. W takiej sytuacji często dochodzi do zadłużeń. Ratunkiem może okazać się kredyt. Jednak, jeśli zalegasz z płatnościami w Urzędzie Skarbowym lub Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możesz mieć spory problem z otrzymaniem finansowania. Chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać pożyczkę bez zaświadczeń? Przeczytaj poniższy artykuł.

Kredyt dla firm bez BIK - czy to naprawdę możliwe?

Kredytem dla firm bez BIK zwykle zainteresowane są przedsiębiorstwa, które miały problem ze spłatą wcześniejszych zobowiązań. Niestety, wszystkie zaległości są odnotowywane w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli firma miała w przeszłości spore zadłużenia, a jej zdolność kredytowa nie wygląda dobrze, musi się liczyć z tym, iż większość banków odrzuci jej wniosek o udzielenie pożyczki. Nie oznacza to jednak, że zadłużona firma nie ma szans na zaciągnięcie kredytu. Na rynku dostępnych jest wiele placówek finansowych, które oferują kredyty dla przedsiębiorstw ze złą historią w BIK. Należy jednak pamiętać, że znalezienie taniej pożyczki na dobrych warunkach to spore wyzwanie. Parabanki często kuszą atrakcyjnymi ofertami, które w rzeczywistości mocno obciążają pożyczkobiorcę.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US - formalności

Zaciągając kredyt na firmę bez zaświadczeń w instytucji pozabankowej, nie musisz martwić się dostarczaniem do placówek masy dokumentów. Pieniądze wpłyną na Twoje konto niemal od razu po pozytywnej weryfikacji wniosku. Zatem wybierając ofertę firmy pożyczkowej, będziesz zwolniony zarówno z przedłożenia zaświadczeń z ZUS i US, jak i udostępnienia sprawozdania finansowego. Nie będziesz musiał martwić się prezentowaniem żadnej dokumentacji poświadczającej rzeczywistą sytuację finansową Twojej firmy. Jest to bardzo korzystna opcja dla przedsiębiorców, którzy posiadają spore zadłużenia. Jednak przed zaciągnięciem kolejnego kredytu, powinieneś dobrze zastanowić się, czy nie wciągnie Cię on w spiralę długów, z której ciężko będzie się wydostać. Dopilnuj, aby Twoje zadłużenia nie zaczęły się piętrzyć i rujnować Twojego biznesu.

Jak uzyskać kredyt dla firm bez zaświadczeń i BIK?

Jesteś zadłużony w US lub ZUS? Twoja historia w BIK nie wygląda najlepiej? Zastanawiasz się, jak uzyskać kredyt dla firm bez zaświadczeń? Otóż najprościej jest znaleźć doradcę kredytowego, który pomoże Ci wybrać instytucję udzielającą pożyczek przedsiębiorstwom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Specjalista również wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę na atrakcyjnych warunkach. Pamiętaj, że doradcy finansowi mają dużą wiedzę i doświadczenie, przez co są w stanie znaleźć kredyt, który nie obciąży dodatkowo Twojego budżetu. Szukając pożyczki na własną rękę, możesz popełnić błąd i znaleźć się w jeszcze gorszej sytuacji finansowej. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż kredyty dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS są głównie udzielane przez firmy pożyczkowe, które często korzystają z niewiedzy klientów i oferują kredyty z bardzo wysokimi odsetkami.

Zastanawiasz się, jak uzyskać kredyt dla firm bez BIK i zaświadczeń? Skorzystaj z pomocy Kancelarii Kredytowej.

Chcesz rozwinąć swoją firmę i potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Żaden bank nie chce udzielić Ci kredytu ze względu na złą historię w BIK? Istnieje skuteczne rozwiązanie - zatrudnienie doradcy finansowego z Kancelarii Kredytowej. Specjaliści z tej firmy pomogą Ci znaleźć najtańszą i najkorzystniejszą pożyczkę na dogodnych warunkach. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozwijasz swoją działalność, czy też jesteś doświadczonym przedsiębiorcom. Nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Dzięki ich pomocy będziesz mógł zakupić do swojej firmy nowe urządzenia, pojazdy lub wydać pieniądze na inne cele związane z działalnością gospodarczą.