Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Praca, dom, praca, dom – zmień to i wybierz komfortowe biuro!

biura do wynajęcia
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Czujesz, że popadasz w rutynę? Potrzebujesz zmiany otoczenia, miejsca, które doda Ci wiatru w żagle? Mamy rozwiązanie! Dlaczego warto zmienić otoczenie? W rutynie nie byłoby nic złego, gdyby nie prawdopodobieństwo wpadnięcia w nużącą monotonię. Niestety trudności z utrzymaniem motywacji, spadek zaangażowania oraz energii, coraz częściej dotykają pracowników. Możliwe, że przestrzeń, w której się znajdujesz, jest niesprzyjająca – a przecież balans pomiędzy pracą a domem jest niezwykle ważny. Dlatego pierwszym krokiem ku zmianie może być znalezienie biura do wynajęcia.

Gdzie powinno znajdować się biuro?


Biuro, powinno mieć przede wszystkim dobrą lokalizację. Nikt nie chce spędzać całego dnia w korkach. Zwłaszcza że nie ma nic bardziej stresującego od spóźnienia się na ważne spotkanie. Jeżeli szukasz biura do wynajęcia w Tychach, to Centrum Biznesowe Atrion jest świetnym miejscem wypadowym, zlokalizowanym w tyskiej sferze przemysłowej. Wokół mieszczą się liczne przystanki autobusowe i trolejbusowe. Natomiast przy budynku znajduje się obszerny parking, liczący 250 miejsc postojowych dla samochodów oraz miejsca dla rowerzystów. Jeżeli przed rozpoczęciem dnia lubisz zażyć trochę aktywności i dojeżdżać do pracy na rowerze, to jest to miejsce dla Ciebie!

Komfortowe biuro, czyli jakie?


Marzy Ci się praca w ciszy i spokoju? W Centrum Biznesowym Atrion znajdują się specjalne kabiny wyciszające, które są gwarancją przeprowadzania udanych rozmów telefonicznych. Wszystkie pomieszczenia w biuro Tychy są dobrze wyposażone i posiadają sterowaną klimatyzację. Atrion to miejsce nowoczesne, które zapewnia przestrzeń do rozwoju i działa motywująco! Na każdym piętrze znajdują się strefy wypoczynku, a jak powszechnie wiadomo – wypoczęty pracownik to efektywny pracownik! Każdy zasługuje na chwilę oddechu od wiru pracy. W międzyczasie warto udać się na lunch do Bistro, które oferuje sezonowe, zdrowe i niedrogie jedzenie. To miejsce, w którym możesz spotkać się ze współpracownikami przy wspólnym posiłku bądź przeprowadzić spotkanie biznesowe przy kawie i pysznym deserze.

Skorzystaj z oferty biuro Tychy Atrion. Wybierz odpowiednią powierzchnię, zadbaj o komfort zarówno swój, jak i Twoich współpracowników.