Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Potrzebujesz pośrednictwa finansowego? Wybierz eksperta Grupy ANG

pośrednictwo finansowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Kredyty i pożyczki, ubezpieczenia, inwestycje – ofert z nimi związanych jest dziś na rynku bardzo dużo.  Jeżeli planujesz sfinansowanie realizacji swoich marzeń i zamierzonych celów za pomocą kredytu, bądź poszukujesz innych rozwiązań finansowych, polecamy bezpłatne wsparcie naszych ekspertów finansowych. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto zaufać doświadczonemu pośrednikowi finansowemu z Grupy ANG.

Pośrednik finansowy– skorzystaj ze wsparcia profesjonalisty

Pośrednik finansowy to osoba zawodowo zajmująca się wsparciem osób lub firm w pozyskaniu różnorodnych produktów finansowych.   Może tutaj chodzić m.in. o kredyt, pożyczkę, ubezpieczenie, inwestycje. To co najważniejsze, ekspert finansowy zna aktualne oferty na rynku, a mając wiedzę o Twoich oczekiwaniach, potrzebach i możliwościach, pomoże Ci dobrać   rozwiązanie optymalne pod wieloma względami. Ponadto przybliży Ci wszelkie kwestie związane z wybranym produktem finansowym, wyjaśni Twoje prawa i obowiązki, jako osoby korzystającej z danego produktu, a także udzieli porad i instrukcji ważnych na kolejnych etapach procesu zawierania umowy oraz korzystania z produktu finansowego. 

Zyskujesz naprawdę wiele: 

  • pewność doboru właściwego produktu finansowego dla Twoich aktualnych potrzeb i możliwości,
  • oszczędność czasu potrzebnego na rozpoznanie wielu ofert różnych instytucji, a także sprawdzenie szczegółowych warunków danego rozwiązania,
  •  sprawne przejście przez formalności związane z procesem zawierania umowy na dany produkt finansowy.

pośrednik finansowy 1

W czym pomogą Ci pośrednicy finansowi Grupy ANG?

Grupa ANG S.A. to firma pośrednictwa kredytowo-ubezpieczeniowego. Obecnie nasz zespół liczy ponad 300 akcjonariuszek i akcjonariuszy (dawniej spółdzielców) i współpracujących z nimi ponad 900 ekspertów w całej Polsce. To co dla nas ważne, to odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo kredytowo-ubezpieczeniowe.

Nasi eksperci zapewniają profesjonalne wsparcie w szerokim zakresie rozwiązań finansowych. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną czy firmą, znajdziesz u nas wsparcie, jeśli potrzebujesz:

  • kredytu lub pożyczki – w tym kredytu hipotecznego mieszkaniowego, kredytu hipotecznego konsolidacyjnego, kredytu hipotecznego refinansowego, pożyczki hipotecznej oraz kredytu gotówkowego,
  • ubezpieczenia – w tym ubezpieczenia nieruchomości, na życie i zdrowie, posagowego, dla przedsiębiorców, NNW, komunikacyjnego, turystycznego,
  • inwestycji – krótkoterminowych, długoterminowych, zagranicznych,
  • fotowoltaiki – nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, które mogą pomóc Ci obniżyć rachunki za prąd.

Naszą misją jest dostarczanie usług finansowych, których rzeczywiście potrzebują nasi klienci, na jasnych zasadach i za godziwą cenę, na które ich stać. Warto wiedzieć, że Grupa ANG jest jedynym pośrednikiem finansowym, który jest Sygnatariuszem Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży oraz jedną firmą finansową z certyfikatem B Corp.  Sprawdź, jak wygląda nowoczesne i odpowiedzialne pośrednictwo finansowe korzystając z usług eksperta Grupy ANG.