Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Aparton Ustka - czyli rewolucyjne podejście do biznesu turystycznego pomimo pandemii.

Aparton Ustka
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Jak przeprowadzić inwestycję w czasie regresu gospodarczego i odnieść sukces?

luksusowe apartamenty

Aparton Ustka to nowo powstały obiekt wakacyjny w słynnym polskim kurorcie, odznaczający się najwyższym możliwym standardem wakacyjnego obiektu. Czas realizacji inwestycji przypadł na najbardziej newralgiczny etap epidemii, a właściciele musieli zmierzyć się nie tylko z wahaniami gospodarczymi, ale także zwykłym ludzkim niepokojem o bezpieczeństwo własne oraz swojej rodziny i pracowników.

Aparton Ustka powstało dzięki doświadczeniom w zarządzaniu innym obiektem w Ustce - Apartamenty Aparton. Obycie w kontakcie z klientem czy świadomość potrzeby nieustannego poprawiania jakości usług to elementy absolutnie niezbędne w tej branży. Tak ambitny projekt, jak Aparton Ustka wymaga naprawdę najlepszej organizacji logistycznej i finansowej. Stworzenie od zera tak dużego obiektu wakacyjnego, jak Aprton Ustka stanowiłoby wyzwanie niezależnie od warunków pracy. Jednak wybuch pandemii to nie tylko wzrost liczby zakażeń, wahania cen rynkowych czy problemy z dostawą materiałów. To zwykłe ludzkie problemy, takie jak praca na budowie w wysokich temperaturach z koniecznością założenia na twarz maseczki jednorazowej. To także nieustanne pytania i niepewności – czy wirus kiedykolwiek przeminie i czy hotele kiedykolwiek zostaną ponownie otwarte?

Jednak rodzina to nie tylko wspólne wakacje i szczęśliwe wspominania. To także wspieranie się w trudnych chwilach i działanie jako zespół. A częścią tego zespołu byli także pracownicy, którzy włożyli w realizację projektu o wiele więcej, niż ktokolwiek mógłby od nich wymagać.

Kluczowe w przeciwdziałaniu skutkom koronawirusa było dostosowanie się do zakłóceń w dostawach, elastyczne godziny pracy adekwatnie do możliwej na dany moment realizacji oraz stałe monitorowanie zaleceń dotyczących funkcjonowania placów budowy. Dzięki temu można było minimalizować negatywne skutki ekonomiczne i szukać swoich szans w bieżącej rzeczywistości.

wspólne wakacje i szczęśliwe wspominania

Sytuacje prawdziwego zagrożenia oraz stojące za nimi wyzwania, często wyciągają z dotkniętych nimi jednostek to, co najlepsze - czyli troskę, odpowiedzialność i wiarę w lepsze jutro. Teraz przyszedł już czas na świętowanie i możliwość słuchania kolejnych opinii od zadowolonych klientów. To ważne jednak, żeby pamiętać, że gdy w recepcji Aparton Ustka spotkają Państwo uprzejmych i uśmiechniętych gospodarzy, to za nimi będą stać galony potu i łez. Naprawdę warto, jest je docenić, bo to, co widać to tylko efekt końcowy.

https://www.aparton.pl/