© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Actum - zarządzanie nieruchomościami

zarządzanie nieruchomościami
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Zarządzanie nieruchomością to konieczność podejmowania decyzji oraz wykonywania szeregu czynności, które mają na celu zapewnienie jej mieszkańcom komfortu oraz bezpieczeństwa. Działania te obejmują również administrowanie nieruchomością, co pozwala utrzymać ją odpowiednim stanie oraz realizować na bieżąco wszystkie dotyczące jej sprawy. Obecnie właściciele nieruchomości coraz częściej decydują się na przekazanie czynności związanych z zarządzaniem i administrowaniem budynkiem wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej, która zajmuje się tym kompleksowo. Jest to optymalne rozwiązanie, ponieważ doświadczenie takich podmiotów pozwala efektywnie zarządzać nieruchomością.

Dlaczego warto zlecić zarządzanie nieruchomością firmie zewnętrznej?

Zarządzać nieruchomością może jej właściciel lub zarząd wspólnoty mieszkaniowej, do której ona należy. W praktyce jednak coraz częściej czynności te powierzane są firmie zewnętrznej, która ma odpowiednie kompetencje, dzięki którym jest w stanie kompleksowo zarządzać nieruchomością. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zarządzając samodzielnie, cała odpowiedzialność spoczywa na zarządcy, który zobowiązany jest zapewnić mieszkańcom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo. Zlecenie zarządzania nieruchomością firmie zewnętrznej pozwala przenieść na nią odpowiedzialność za budynek, a co za tym idzie pełnić funkcję jedynie organu nadzorczego. 

Takie rozwiązanie jest korzystne również dla mieszkańców, ponieważ ich sprawy są załatwiane przez profesjonalnego zarządcę, który gwarantuje szybką i fachową obsługę. Firmy specjalizujące się w zarządzaniu nieruchomościami zatrudniają wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie odpowiednio zadbać o stan techniczny budynku oraz szybko rozwiązywać wszystkie pojawiające się problemy. Oczywiście wybierając zewnętrznego zarządcę nieruchomości, warto podjąć współpracę z firmą posiadającą odpowiednie doświadczenie oraz pozycję na rynku, co będzie gwarancją wysokiej jakości usług. Przykładem może być firma Actum, która jest liderem branży w Trójmieście, Iławie oraz wielu innych miejscowościach na terenie województwa pomorskiego. Oferta firmy jest dostępna na https://actum.pl.

Actum - zarządzenie nieruchomościami przez profesjonalistów

Dlaczego warto powierzyć zarządzanie nieruchomością firmie Actum? Powodów jest wiele, a jednym z najważniejszych jest 20 letnie doświadczenie w byciu licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Firma istnieje od 1998 roku i rozpoczęła swoja działalność od administrowania nieruchomościami. Zdobyte doświadczenie pozwoliło po 3 latach uzyskać licencję zarządcy nieruchomości, co pozwala obecnie kompleksowo obsługiwać wspólnoty mieszkaniowe oraz nieruchomości komercyjne. Aktualnie firma skutecznie zarządza przeszło 150 budynkami, które są obsługiwane przez ponad 20 specjalistów zajmujących się na co dzień wszystkimi sprawami dotyczącymi tych nieruchomości. Zaufanie klientów oraz posiadane doświadczenie pozwala Actum działać na szeroką skalę, co posiadając swoje siedziby w Gdańsku, Gdyni i Iławie.

Actum - najlepszy zarządca nieruchomości komercyjnej

Jak już wspomniano, firma Actum od przeszło dwóch dekad zajmuje się kompleksowym administrowaniem i zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi oraz nieruchomościami komercyjnymi. Oznacza to, że nawiązując współpracę właściciel uwalania swój czas i pełni jedynie funkcję nadzorczą. Jakie jeszcze korzyści wynikają z powierzenia zarządzania nieruchomością specjalistom? W przypadku Actum docenić należy przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Licencjonowani zarządcy dokładają wszelkich starań, by zapewnić optymalne funkcjonowanie budynku oraz zwiększyć jego atrakcyjność i rynkową wartość. Firma opracowuje długoterminową strategię działania, która pozwala inwestorowi zmaksymalizować zyski wynikające z posiadania nieruchomości.

Powierzenie zarządzania nieruchomością profesjonalnej firmie to korzyści zarówno dla jej właściciela, jak i mieszkańców. Doświadczony i wiarygodna zarządca to klucz do zwiększenia zysków oraz optymalizacji procesów zarządzania nieruchomością. Dowodzi tego firma Actum, która od wielu lat działa efektywnie zarządza setkami budynków.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry