Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Organizacja konferencji w Poznaniu - od czego zacząć?

sale konferencyjne Poznań
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zaplanowanie kameralnego spotkania biznesowego, szkolenia, konferencji, czy też międzynarodowego eventu nie jest wcale łatwym zadaniem, gdyż musimy wówczas pamiętać o pojedynczych detalach, biorąc pod uwagę także różne czynniki. Aby ułatwić sobie nieco to zadanie, możemy oddać je w ręce profesjonalistów, organizując konferencję w przeznaczonym do tego miejscu, a jeśli chodzi o sale konferencyjne Poznań, to warto zapoznać się z ofertą hotelu Regatta.

Sale konferencyjne Poznań w Hotelu Regatta

Hotel Regatta znajdujący się w Poznaniu to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Jeśli chodzi o sale konferencyjne Poznań, to ta znajdująca się we wspomnianym hotelu jest bardzo dobrze wyposażona, co podczas organizacji firmowych spotkań jest niezwykle istotne. Dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów możemy mieć pewność, że każda realizowana w tym miejscu impreza będzie przygotowana na najwyższym poziomie, co z pewnością pomoże zagwarantować nam sukces na drodze biznesowej. Na co możemy jednak liczyć, decydując się na organizację konferencji w hotelu Regatta? Przede wszystkim na pomoc indywidualnego opiekuna, który krok po kroku pomoże nam zorganizować imprezę, wskazując najlepsze rozwiązania tak, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Wyjątkowa sala konferencyjna w Poznaniu

Sala konferencyjna Poznań w hotelu Regatta specjalizuje się przede wszystkim w organizacji imprez integracyjnych i motywacyjnych dla pracowników firm, konferencji, szkoleń, eventów, gal wieczornych, a także promocji nowych produktów firmowych. Jeśli chodzi o strefę biznesową znajdującą się w hotelu, to składa się ona oczywiście z sali konferencyjnej, a także z Regatta Business Room oraz restauracji Blue Marina. Każda sala konferencyjna jest ponadto bardzo dobrze wyposażona, ponieważ możemy znaleźć w niej rzutnik obrazu, ekran, flipchart, inteligentny system okablowania, klimatyzację, którą możemy sterować wedle własnych upodobań, szybki internet, a także bardzo wygodne krzesła.