Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Garść porad dla tych, którzy chcą zarobić na promocjach bankowych

Promocje bankowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Zarabianie na bankach wydaje Ci się być słabym chwytem marketingowym? Nie do końca jest to prawda. Temat ten jest niezwykle intrygujący. Szybki przepis na zarobek zwykle prezentuje się jak pociągająca propozycja, jednakże budzi sporo podejrzeń. Prawdopodobnie nie każdy wierzy, że poprzez branie udziału w cyklicznych ofertach bankowych jest możliwe zgarnąć wyjątkowo ciekawe bonusy. W tym wpisie dowiesz się:

  • Czym są promocje bankowe?
  • W jaki sposób zyskuje na tym bank?
  • Jak wygląda zarabianie na promocjach bankowych?

Promocje bankowe - czym są?

Pokrótce - akcje promocyjne banków to przepis na błyskawiczne uzyskanie dodatkowych funduszy. Jeśli w niedługim okresie potrzebujesz uzyskać dodatkową gotówkę, zyskuj na akcjach promocyjnych. Potrzeba tylko parę czynności, aby dostać bonus. Promocje dotyczą zwykle kont osobistych bądź służbowych, ale także kont inwestycyjnych i pożyczek. W zamian za założenie rachunku, operacje robione kartą debetową lub podobny spis czynności instytucja finansowa nagradza nas określoną kwotą, cashbackiem lub sprzętem elektronicznym.

Dlaczego banki chcą nas nagradzać?

Gdy nie wiadomo w czym rzecz, to najprawdopodobniej chodzi o finanse - tak samo jest w tym przypadku. Instytucje bankowe, dzięki wprowadzeniu akcji promocyjnej z atrakcyjnymi premiami, tworzy wyjątkową reklamę. A jeśli reklama działa - stwarza przychody. Promocje to świetny środek, by odróżnić bank spomiędzy tłumu innych a także skłonić do skorzystania z proponowanych produktów. Co ważniejsze, banki zazwyczaj mają jednoroczne targety, które określają, ile klientów należy uzyskać. Najlepszy środek na pozyskanie nowego odbiorcy to zaoferowanie mu jakiejś rzeczy nieodpłatnie - tak samo stosuje się to w podanym temacie. Jeśli instytucji finansowej udaje się zwerbowanie klienta, istnieje możliwość, że uda się dosprzedać mu kolejne produkty i bardzo często funkcjonuje to w taki sposób. Jeżeli okaże się, że konsument jest zadowolony usługi, najpewniej poleci bank bliskim i rodzinie. Dokładnie o taki system zabiegają placówki bankowe podczas projektowania akcji promocyjnych.

Promocje bankowe - na czym to polega?

Zatem w jaki sposób zyskiwanie na promocjach bankowych jawi się w rzeczywistości?

  1. Gdy dopiero rozpoczynasz swą historię z promocjami bankowymi, poczytaj blogi o tej tematyce. Odnajdziesz w takich miejscach masę cennej nauki na start. Ja polecam Ci sprawdzonego przeze mnie bloga: jakdorobic.pl
  2. Wybrałeś już ofertę, z której masz chęć skorzystać? Koniecznie przeczytaj jej regulamin.
  3. Zwróć uwagę, czy w zasadach promocji nie jest zapisana informacja o kosztach za prowadzenie konta. Promocja może zdawać się zachęcająca na pierwszy rzut oka, a posiadać niewidoczne opłaty.
  4. Zobacz, czy po okresie promocji nie będziesz miał problemów z ewentualnym zamknięciem konta.
  5. Myśl o datach! Żeby dostać nagrodę, najczęściej powinieneś wykonać określone czynności w konkretnych okresach.
  6. Jeśli musisz wydać z danego rachunku określoną w zasadach kwotę - przelej ją na konto od razu, a później nie zapominaj używać konta.
  7. Masz możliwość wziąć udział w wielu ofertach na raz.