Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepsze dostępne biuro wirtualne w Gdańsku oraz Trójmieście

biuro wirtualne
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Dobrze jest mieć własną firmę. Prowadzenie własnej działalności to luksus uniezależnienia się od kierowników, dyrektorów i innych przełożonych, w oczach których wciąż robimy zbyt mało, by móc zasłużyć na miesięczną pensję. Mimo to, sama firma to nie wszystko! Trzeba jeszcze posiadać swoje biuro. Zwłaszcza jeśli chce się prowadzić działalność "na serio".

Dlaczego własne biuro jest tak ważne?

Posiadanie własnego biura jest oczywistością w przypadku dużych firm. Ponoszone z tego tytułu koszty są bowiem kompensowane dużymi przychodami operacyjnymi przedsiębiorstwa. A co, jeśli prowadzimy firmę jednoosobową? W takiej sytuacji ponoszenie wydatków rzędu 1000 - 3000 złotych za sam wynajem biura, co najmniej... mija się z celem. Dużo lepszym a zarazem znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem, jest skorzystanie z ofert biur wirtualnych, które już wkrótce mogą stać się naszymi (wirtualnymi) siedzibami.

Trójmiejski rynek (nie)wirtualny

W Trójmieście działają aż trzy podmioty, które świadczą usługi biur wirtualnych:

Dlaczego warto mieć wirtualne biuro?

A teraz przejdźmy do konkretów. Założenie własnego biura wirtualnego niesie ze sobą wiele zalet. Co więcej, wszystkie wynikające z tego tytułu formalności, będzie można zrealizować w 100 procentach zdalnie! Wystarczy tylko kilka prostych kroków:

  1. Wirtualny adres dla firmy, to olbrzymia korzyść wizerunkowa. Nie dość, że takie przedsiębiorstwo jest znacznie bardziej wiarygodne, to jeszcze świadczy to o jego profesjonalizmie. A to jest podstawą sukcesu w każdej działalności gospodarczej.
  1. Posiadanie własnego biura wirtualnego, to znaczna oszczędność czasu. Wirtualny adres dla firmy to jednocześnie adres korespondencyjny do założonego w ten sposób, wirtualnego przedsiębiorstwa. Otrzymana korespondencja może być skanowana i przesyłana na adres e-mail, a także - w razie potrzeby - wysyłana w formie paczki lub niszczona.
  1. Wirtualny adres firmy to też szansa, by móc działać jako odrębne przedsiębiorstwo w sferze marketingowej. Adres ten może widnieć na materiałach reklamowych, a więc ulotkach, wizytówkach, a nawet plakatach. Przedsiębiorca posiadający własne, wirtualne biuro, nie jest już niczym ograniczony.

Wirtualny adres firmy

Trzy biura, trzy różne możliwości

Podmioty korzystające z oferty trójmiejskich biur wirtualnych, mogą w pełni dopasować możliwości i potencjał danego biura do swoich potrzeb. Każda z dostępnych w naszej ofercie lokalizacji, posiada swoje indywidualne cechy. To właśnie dzięki nim wybór danej lokalizacji, przedkłada się na konkretne korzyści finansowe i organizacyjne. Co więcej - postawienie na konkretną lokalizację, pozwala w zupełnie inny sposób odnieść się do kwestii współpracy z określoną grupą klientów. Ma ona szczególne znaczenie zarówno w kwestii organizacyjnej, jak i marketingowej. Zwłaszcza, że w grę wchodzą renomowane lokalizacje na terenie Trójmiasta i miast znajdujących się w jego okolicy.

Warto czy nie warto, czyli kilka słów podsumowania

Biura wirtualne to coś więcej, niż wizerunek. To oszczędność czasu, pieniędzy i możliwość funkcjonalnego zorganizowania przestrzeni na dokumenty i szeroko rozumianą korespondencję biurową. Wystarczy tylko kilka kroków, by przedsiębiorca mógł skupić się wyłącznie na tym, co robi najlepiej - czyli na świadczeniu określonych usług. Dzięki biurom wirtualnym stanie się to o wiele łatwiejsze niż dotychczas.