© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Breloki reklamowe - metalowy gadżet dla Twojej firmy

Breloki reklamowe z logo firmy
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Breloki reklamowe to uniwersalne gadżety, które potrafią bardzo szybko przyciągnąć uwagę. W przypadku firm sprawdzają się podwójnie, bo nie tylko pełnią funkcję estetyczną, ale przede wszystkim mogą dać skuteczną reklamę, która przełoży się na popularność marki.

Breloki reklamowe z logo firmy to niewielki, ale bardzo przydatny gadżet. Można ich używać na wiele sposobów: umieścić przy kluczach do siedziby, przy służbowych samochodach, dołączyć jako gratis do zamówienia lub po prostu rozdawać jako element promocji swojej firmy. Mówi się, że breloczków nigdy nie będzie za dużo, bo to skuteczna reklama, która kosztuje stosunkowo niewiele.

Breloki reklamowe z logo firmy jako biżuteria

Kluczowy w przypadku zamówienia breloków reklamowych z logo firmy jest projekt. Dzięki firmie MCC Medale można stworzyć naprawdę oryginalny brelok, który może stać się nawet elementem biżuterii. Przedstawiciele znanych firm zdają sobie sprawę, że na spotkaniach biznesowych muszą odpowiednio reprezentować firmę, więc ubiór i styl muszą być wizytówką. Elegancki brelok reklamowy z logo firmy do kluczyków samochodowych byłby idealną formą reklamy w postaci rzucającego się w oczy logotypu, a jednocześnie pełnić dodatek ozdobny.

Warto pomyśleć o takim kształcie breloka, który będzie kojarzył się z firmą. W przypadku branży deweloperskiej może być to np. domek, salonu samochodowego - auto, gamingowej - postać z najbardziej znanej lub dopiero co wydanej gry itp. Dzięki firmie MCC Medale niemal każdy projekt jest do zrealizowania. Co więcej, graficy są w stanie pomóc w przygotowaniu odpowiedniego designu, który będzie nie tylko oryginalny, ale również łatwiejszy w produkcji.

Niedroga forma promocji

Firma MCC Medale do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, również jeśli chodzi o wycenę breloków. Jako przedsiębiorca firma zdaje również sobie sprawę, że podmioty często szukają niedrogich elementów promocji, co w przypadku breloków reklamowych z logo firmy sprawdza się idealnie. Oczywiście ostateczny koszt jest indywidualnie negocjowany z klientem i zależy od wielu czynników: wielkości breloka, ich ilości, a także techniki produkcji oraz wykończenia. Nie są to jednak na tyle wysokie koszty, by nie było warto zainwestować. Tym bardziej, że breloki reklamowe z logo firmy to niewielki gadżet, który można podarować w zasadzie w każdym momencie spotkania biznesowego, targów czy imprez, w których przedstawiciele firmy biorą udział. Niektórzy dołączają też takie gadżety do swoich materiałów reklamowych: katalogów, teczek czy folderów.

breloczki reklamowe mcc medale
Warto też dodać, że breloki reklamowe z logo firmy mogą mieć także wymiar sentymentalny. Warto go podarować przy dalekich wyjazdach, np. sportowcom na ważne zawody czy wyprodukować okolicznościowe breloki z okazji ważnego wydarzenia. Wówczas może być to doskonała pamiątka, o której kontrahent będzie pamiętał przez długie lata.

Jak powstają breloki reklamowe z logo firmy?

Co ważne, produkty firmy MCC Medale nie są gotowymi azjatyckimi podkładami, na które nanosi się drukowane naklejki lub proste grawery. Firma potrafi całkowicie spersonalizować breloki reklamowe z logo firmy. Co ważne, są to breloki metalowe, dzięki czemu można mieć pewność, że będą służyły przez lata. Klienci mogą wybrać dowolny kształt, wielkość, kolor metalu oraz technikę wykonania – 2D lub 3D. To do klienta należy też decyzja czy elementy breloków mają być pokryte dodatkowymi kolorami za pomocą specjalistycznych emalii. Zamawiający ma pełny wpływ na ostateczny kształt produktu, a pracownicy firmy MCC Medale dołożą wszelkich starań, by każdy był zadowolony z breloków reklamowych z logo firmy.

Więcej informacji o produktach, technice oraz sposobie wykonania breloków reklamowych z logo firmy można znaleźć na www.mccmedale.pl.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry