Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Mentor online - zawód przyszłości. Dziel się swoim doświadczeniem i zarabiaj

Mentor online
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

"Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym" - tak mawiał Heraklit z Efezu, tak mówią też dzisiejsze realia e-biznesowe. By stworzyć wartościową i rozpoznawalną markę, potrzeba odrobiny szczęścia i olbrzymiego bagażu doświadczeń ekspertów z wielu różnych dziedzin. Odpowiedzią na potrzebę konsultacji zdalnej z profesjonalistami z różnych obszarów jest mentoring online.

Szkoła eksperckości online

Dzielenie się wiedzą, szczególnie w ostatnich latach, stało się popularną formą efektywnego zwiększania potencjału intelektualnego firm. Dziś już nikt nie obawia się zdradzać szczegółów swojej profesji, dzielić się doświadczeniami sukcesu i upadku. Wymiana spostrzeżeń i konfrontowanie ich z innymi, stało się popularne, gdyż zauważalnie wpływa na wzmocnienie osobistej marki eksperta, ale i ucznia. Każda ze stron rozmowy czuje się ukontentowana, zainspirowana, a może nawet namacalnie przeszkolona z danej dziedziny. Mentoring online dostępny jest na platformie klawo.io, zrzeszającej specjalistów z różnorakich obszarów okołobiznesowych. Można wybrać interesującego nas guru danej dziedziny, zarezerwować termin na wideorozmowę i po opłaceniu spotkania cieszyć się indywidualną konsultacją z wybranym przez nas fachowcem. Znajdziemy tu autorów podcastów, treści na YouTube i Instagram, założycieli startupów, fachowców od SEO, SEM, Social Media, UX, a także znawców prawa i marketingu. Tutaj uzyskasz odpowiedzi na pytania najczęściej nurtujące startujących przedsiębiorców. Dowiesz się jak założyć bloga, jak zwiększyć zasięgi, jak skalować startup za granicę, jak osiągnąć pierwszy milion przychodu itp.

zostań mentorem

Markowy mentor

Głód wiedzy i doświadczeń to domena startujących biznesów i to nie tylko polskich. Bycie mentorem zobowiązuje do nieustannego dokształcania się, pracy nad sobą i poszukiwania nowych rozwiązań  pozwalających dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, również międzynarodowych. Platforma klawo.io to olbrzymia szansa dla znawców swojego obszaru, którzy chcą zbudować własną markę o globalnym zasięgu, skupić i utrzymać wokół siebie społeczność, a przy okazji zarabiać na swojej wiedzy. Mentoring online nie pozwala stać miejscu, ciągle obliguje do fitowania z potrzebami głodnych informacji odbiorców. Bo tak, jak mawiał wspomniany na wstępie klasyk - “wszystko płynie”, tak dynamicznie zmieniają się realia ekosystemu biznesowego.