© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Kiedy warto korzystać z płatności PayPo?

płatności PayPo
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Podczas zakupów w sklepach internetowych klienci coraz częściej mają do wyboru płatność PayPo. Może też zauważyłeś tę opcję i zastanawiasz się, na czym ona polega? Oto najważniejsze informacje na temat PayPo i korzyści, które oferuje.

Jak działają płatności PayPo?

PayPo to forma płatności odroczonej, która umożliwia klientowi opłacenie zakupów w sklepie internetowym w ciągu 30 dni od ich dokonania. Udostępnia ją m.in. operator płatności https://www.przelewy24.pl/.

Cały proces jest wyjątkowo szybki i wygodny. Poza danymi tradycyjnie wymaganymi przy zakupach w Sieci (imię i nazwisko, adres, numer telefonu itd.) konieczne jest tu podanie jedynie numeru PESEL. Weryfikacja trwa kilka sekund, a transakcję potwierdza się kodem otrzymanym w SMS-ie. Niektórzy konsumenci mogą zostać dodatkowo poproszeni o wykonanie przelewu weryfikacyjnego.

Terminowe spłacenie należności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. W ciągu 30 dni od zakupów możesz też zdecydować się na rozłożenie jej na 4 niskooprocentowane raty. O ich dokładnych kosztach zostaniesz poinformowany przed dokonaniem transakcji. Przypomnienia o zbliżającym się terminie płatności otrzymasz SMS-em i e-mailem, możesz też je sprawdzić, logując się do panelu klienta.

Kiedy i dlaczego warto płacić z PayPo?

Płatności odroczone PayPo do doskonała alternatywa dla płatności ratalnych, kredytów i pożyczek. Ich wybór pozwoli Ci np. skorzystać z ograniczonej czasowo promocji, nawet jeśli w danym momencie nie masz do dyspozycji całej potrzebnej kwoty albo dokonać niespodziewanego, ale koniecznego zakupu, który nie został uwzględniony w miesięcznym budżecie.

Płatność z PayPo to także inne zalety:

  • Brak konieczności podawania numeru konta bankowego lub danych karty płatniczej,
  • Objęcie Gwarancją Ochrony Kupującego,
  • Brak stałych opłat: nie korzystasz – nie płacisz,
  • Możliwość obejrzenia zakupionego towaru przed jego opłaceniem i dokonania ewentualnego zwrotu.

Wdrożenia płatności odroczonych PayPo w e-sklepach oferuje przedsiębiorcom operator Przelewy24. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem: https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/paypo.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry