Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Najlepszy kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych

kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Ciężko wybrać kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych nie wiedząc, jak działa on w praktyce. Dlatego przed podjęciem decyzji odnośnie odpowiedniego narzędzia warto zapoznać się z tym, co oferuje nam rynek ubezpieczeń. Dzięki temu zyskamy pewność, że wybraliśmy najlepszy program sprzedażowy dla naszej agencji ubezpieczeniowej. Poniżej zalety tego typu rozwiązań, na przykładzie aplikacji SuperAgent.

Najlepszy kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych – cechy

To, że kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych może znacznie usprawnić pracę każdej agencji ubezpieczeniowej mogło się już przekonać wielu użytkowników. Jednak, jakie cechy powinien mieć najlepszy program do sprzedaży ubezpieczeń?

Przede wszystkim powinien posiadać takie podstawowe funkcje jak:

  • organizowanie bazy danych klientów,
  • możliwość indywidualnego ustawienia zadań,
  • automatyczna wysyłka powiadomień do klientów,
  • zautomatyzowany proces przygotowania wznowień,
  • śledzenie wysokości sprzedaży w czasie rzeczywistym,
  • przygotowanie raportów przy podziale na poszczególnych pracowników.

Wszystkie te funkcjonalności posiada program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent, który łączy w sobie nie tylko szybki kalkulator komunikacyjny, ale też i CRM ubezpieczeniowy. Procesy te wzajemnie się przenikają i uzupełniają, co znacznie usprawnia proces sprzedaży ubezpieczeń.

Kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych – zalety rozwiązania

Kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych to nie wszystko. Pracownicy agencji ubezpieczeniowych każdego dnia zmagają się z wieloma zadaniami związanymi z obsługą klientów. Zaczynając od kontaktu w sprawie odnowienia ubezpieczeń, poprzez przygotowywanie ofert i zawieranie umów na miejscu w biurze, na rozmowach telefonicznych z potencjalnymi klientami kończąc. Dlatego bez usprawnionego procesu sprzedaży agent ubezpieczeniowy może przegapić jakieś zadania tj. przypomnienie o wygasającej polisie, zbliżającym się terminie płatności czy też przygotowaniu wznowienia. W tym miejscu niezwykle pomocny może okazać się program SuperAgent. Narzędzie to jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu jest łatwe w obsłudze. Bez wątpienia jego dużym atutem jest to, że w szybki sposób można porównać oferty ubezpieczeń nawet w takich towarzystwach ubezpieczeń jak Euroins czy Benefia Ubezpieczenia.

Czy kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych jest potrzebny?

Doświadczenie pokazuje, że kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych jest niezbędny do budowania trwałych relacji z klientami. Na przykładzie programu SuperAgent możemy śmiało stwierdzić, że narzędzie tego typu automatyzuje wszelkie uciążliwe zadania obsługowe. Aplikacja ta została zaprojektowana z myślą o agentach ubezpieczeniowych, tak by ułatwić im skuteczną pracę. A w dzisiejszych czasach zautomatyzowany proces przetwarzania danych i obsługi sprzedażowej ma kluczowe znaczenie dla rozwoju agencji ubezpieczeniowej. Tym bardziej, że konkurencja na rynku jest duża.

Zadzwoń już dziś pod numer telefonu 570 362 020 lub napisz na adres kontakt@super-agent.pl. Sprawdź jak działa program sprzedażowy SuperAgent i zyskaj pewność, że będziesz wyróżniał się na tle innych pośredników ubezpieczeniowych.