Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Terminal Zebra WT6000 – niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach

terminal kodów paskowych
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Terminal to urządzenie, które może znacznie usprawnić wykonywanie wielu prac. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają na zastosowanie w urządzeniu przydatnych funkcji.

Terminal to urządzenie, które może znacznie usprawnić wykonywanie wielu prac. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają na zastosowanie w urządzeniu przydatnych funkcji. W zależności od potrzeb możemy wybrać odpowiedni model – jednym z nich jest Zebra WT6000. Jakie jest zastosowanie urządzenia oraz czym wyróżnia się spośród innych terminali?

industry 3087393 1920

Terminal Zebra WT6000 – najważniejsze funkcje

Urządzenie WT6000 jest jednym z najnowszych modeli firmy Zebra. Marka od lat jest wiodącym producentem przenośnych komputerów. W terminalu zastosowany został ergonomiczny wzór, pozwalający na stworzenie urządzenia mniejszego oraz lżejszego od wcześniejszych modeli. Cechy te znacznie zwiększają wygodę i komfort użytkowania. Ze względu na mocną obudowę i jej odpowiedni kształt, terminal Zebra WT6000 doskonale mieści się w dłoni oraz pasuje do każdej ręki. Dużą uwagę przywiązano również do stworzenia ekranu, na którym doskonale wyświetlane są aplikacje działające w systemie Android.

Terminal posiada opcje wygodnego parowania, które odbywa się poprzez zetknięcie. Wykorzystano również system mocujący, zapewniający higienę pracy oraz bezpieczeństwo. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, bowiem użytkownik bez problemu wykona wszelkie czynności w szybkim tempie. Zwiększona o 15% wydajność oraz znaczne ograniczenie błędów, aż o 39%, wyróżniają terminal wśród innych komputerów ubieralnych. Dodatkowo istnieje możliwość sparowania go ze skanerami pierścieniowymi RS4000, RS5100 bądź RS6000, jak i również zestawami słuchawkowymi HS2100 lub HS3100. Zebra WT6000 posiada klawiaturę ekranową oraz ekran dotykowy o przekątnej 3,2”. Jest uniwersalnym urządzeniem, gdyż komunikacja bezprzewodowa odbywać się może przy użyciu Wi-Fi, Bluetooth bądź NFC.

Drukarka kart plastikowych

Urządzenia dla logistyki ułatwiające codzienną pracę mogą mieć zróżnicowany charakter. Osobom, szukającym niezawodnych sprzętów, spodoba się również drukarka kart plastikowych Zebra ZC1000. Niewielki kształt sprawia, iż drukarka wykorzystana może być w każdej branży – np. do drukowania identyfikatorów, kart członkowskich, wstępów na eventy lub kart magnetycznych. Obecność przydatnych funkcji oraz maksymalne bezpieczeństwo pozwalają na zastosowanie drukarki w biurach, sklepach lub na uczelniach. Intuicyjność urządzenia oraz niezwykła łatwość obsługi to jej dodatkowe atuty – bez problemu każdy poradzi sobie z wydrukowaniem określonych elementów. Szybkość wydruku wynosi aż 700 kart na godzinę. Ilość ta wyróżnia urządzenie na tle drukarek pochodzących od innych producentów.