© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Gotówka pozabankowa dla osób w BIK

pożyczki na dowód
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Historia kredytowa w BIK nie zawsze jest wysoka tak, jak byśmy oczekiwali. Z tego też powodu może zaburzać naszą zdolność kredytową, która jest niezwykle istotna dla banku podczas starania się o kredyt. Jeśli zależy nam na szybkim zastrzyku gotówki, możemy skorzystać z alternatywy, jaką jest gotówka z firmy pozabankowej dla osób w BIK.

Pożyczka pozabankowa dla osób w BIK. Co to takiego?

Firmy pożyczkowe udzielają różnego rodzaju zobowiązań, zaczynając od chwilówek w niewielkich kwotach, po pożyczki opiewające na wyższe sumy. Wszystkie tego typu produkty mają jednak wspólny element — przyznawane są w oparciu o mniej restrykcyjne zasady niż w bankach. Dzięki temu szansę na gotówkę od ręki mają niemalże wszyscy pełnoletni konsumenci, bez względu na źródło dochodów, historię w BIK czy długi. W ofertach tak zwanych parabanków bez problemu można znaleźć nawet takie zobowiązania, które przyznawane są zadłużonym. Dzięki temu nawet jeśli mamy komornika, złą historię kredytową w BIK i wpisy do rejestrów dłużników, możemy starać się o kredyt dla zadłużonych

Jak zaciągnąć pożyczki dla osób w BIK?

Proces wnioskowania o ratalne pożyczki nie jest nazbyt skomplikowany, zwłaszcza jeśli mamy dostęp do internetu. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www, napisać oświadczenie o dochodach i potwierdzić tożsamość. We wniosku wpisujemy nasze dane osobowe oraz informacje z dowodu, a także wysokość i źródło dochodów (np. umowa o pracę, renta, o zlecenie), wysokość wydatków miesięcznych, inne stałe zobowiązania (np. alimenty, pożyczka), liczbę osób w gospodarstwie domowym na utrzymaniu. 

Po wysłaniu wniosku o pożyczki na dowód, konieczne będzie przejście weryfikacji danych. Aby parabank mógł sprawdzić, czy nasza tożsamość jest wiarygodna, należy zrobić przelew na symboliczną kwotę, np. 1 zł. Dzięki temu firma w szybki sposób otrzyma nasze dane osobowe i stwierdzi ich zgodność z informacjami zawartymi w formularzu. Następnie pozostaje nam czekać na wydanie decyzji pożyczkowej, którą otrzymamy drogą mailową lub telefoniczną. Jeśli firma pozabankowa wydaje pozytywną decyzję, zazwyczaj środki trafiają na konto jeszcze tego samego dnia. Przy niższych kwotach mogą pojawić się u nas nawet w ciągu 15-30 minut. Dzięki temu cały proces przebiega ekspresowo, a my cieszymy się dodatkowym zastrzykiem gotówki na ważne wydatki.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry