Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Dowiedz się więcej o lotach biznesowych w Warszawie

loty biznesowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Ważni klienci? Partnerzy, którzy przyjeżdżają do Warszawy w celach biznesowych? A może sposób na docenienie najważniejszych, najbardziej wydajnie pracujących pracowników? Loty biznesowe w Warszawie mogą spełniać różne funkcje i przy różnych okazjach mogą być one wykorzystywane.

Obalamy mit: wcale nie muszą być one zarezerwowane wyłącznie dla najbardziej zamożnych klientów – osób z pierwszych miejsc list milionerów. Jak odbywają się takie loty i kiedy naprawdę warto z nich skorzystać?

Loty dla strefy biznesu

Błędne jest przekonanie o tym, że loty biznesowe kosztują horrendalnie dużo, przez co usługa ta kierowana jest niemal wyłącznie do milionerów. Tymczasem zyskują one coraz szersze grono zadowolonych właścicieli firm i menedżerów, którzy zamawiają je dla urozmaicenia wizyty kluczowych partnerów biznesowych albo po prostu z konieczności, ponieważ szybko muszą przemieścić się z jednego miasta do innego. Czas w biznesie to pieniądz, dlatego nie mogą sobie pozwolić na jego zmarnowanie.

Obecnie nie ma już problemu, by przedsiębiorca odbył wizytę w ciągu np. jednego weekendu w kilku odległych miejscach kraju lub poza nim. Nie musi być skazani na podróżowanie pociągiem czy kilkanaście godzin w samochodzie za przysłowiowym kółkiem. Lot biznesowy to przyjemne doświadczenie i oszczędność czasu. Poza tym podróż lotnicza, która odbywa się w linii prostej pomiędzy jednym, a drugim miastem, z prędkością 200 km/h jest szybsza, wygodniejsza i pozwala ominąć znienawidzone korki czy fotoradary, narażające kieszeń biznesmena na uszczerbek.

Gdzie można lecieć?

Wynajem helikoptera w Warszawie nie ogranicza wynajmującego do tego, by podróżował tylko w obrębie stolicy transportem lotniczym. Obsługujący takie loty, np. firma Sky Poland informuje, że wynajem helikoptera daje dowolność lądowania najbliżej pożądanej przez przedsiębiorcę destynacji. Obsługa dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Obsługiwane są loty krajowe i międzynarodowe, w Polsce i w całej Europie.

W jakich warunkach odbywa się podniebna podróż?

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że loty biznesowe zapewniają luksusową podróż, która pozwala na ukształtowanie np. u partnerów biznesowych lepszego wizerunku firmy, z którą współpracują. Podróż lotnicza jest komfortowa i zapewnia dyskrecję. W czasie przemieszczania się z miejsca na miejsce może być też okazja do omówienia kwestii ważnych dla wspólnie podejmowanych przedsięwzięć biznesowych. Prywatne loty biznesowe obsługiwane są sprawdzonymi maszynami, które pilotują doświadczeni piloci.

Ile to kosztuje?

Transport lotniczy zapewnia sferze biznesu pełną mobilność, a przy tym cena jest adekwatna do poziomu świadczonych usług. Skypoland.pl, wykonujący między innymi loty biznesowe w Warszawie, oferuje usługi air taxi, dzięki której przedsiębiorca może dotrzeć do celu na czas. Zapewnia jednocześnie atrakcyjny stosunek ceny do czasu przelotu.