© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


WesternCamp – poznaj propozycję wyjazdu integracyjnego

WesternCamp Energylandia
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Planujesz zorganizować wyjazd integracyjny w Twojej firmie? Jednak okazuje się, że to nie lada wyzwanie? Zastanawiasz się jak to zrobić, aby każdy był zadowolony? Jakie atrakcje będę dla uczestników niezapomniane? Jaki nocleg wybrać, gdy mamy tyle możliwości?  Mnóstwo pytań nasuwa Ci się na myśle, dlatego propozycja takiej wycieczki do parku rozrywki Energylandia połączony z noclegiem w Western Camp Resort to idealna kombinacja zabawy, odpoczynku i czasu spędzonego na zacieśnianiu więzi! Twoi pracownicy na pewno na długo zapamiętają tak oryginalnie zaplanowany wyjazd.

Western Camp Resort

Kwestie organizacyjne

Na początku planowania takiego wyjazdu warto zastanowić się ile osób weźmie udział i zrobić listę uczestników. Istotne też jest zorganizowanie dojazdu do miejsca docelowego, można rozważyć skorzystanie z wynajmowanego autobusu tak, żeby każdy dotarł bezpiecznie i o tej samej porze. Do resortu Western Camp można dojechać poprzez autostradę A4. Od strony Katowic trzeba zjechać na węźle Balin a następnie kierować się znakami na Oświęcim, Kraków i Wadowice. Od strony Krakowa wystarczy  zjechać na węźle Rudno oraz kierować się znakami na Alwernię i Oświęcim. Podczas wyjazdu ważne jest, aby zadbać o aktywny czas podczas pobytu, tak żeby goście nie mieli czasu na nudę. Urozmaiceniem może być tutaj zaplanowanie gier integracyjnych.

Nocleg w klimacie dzikiego zachodu

Jeśli decydujemy się na wyjazd do Energylandii dobrym pomysłem będzie nocleg w pobliżu parku. Western Camp Resort będzie idealnym miejscem dla tego typu wyjazdu pracowniczego. Obiekt w swojej ofercie posiada aż trzy opcje noclegowe: przytulne domki szeryfa, tajemnicze wozy kowbojskie oraz najprawdziwsze indiańskie tipi! Bogata infrastruktura kompleksu sprawi, że wyjazd ten będzie dobrze wspominany, bez względu na wielkość grupy. Wyjątkowy klimat tego miejsca stylizowanego na amerykański western doda świeżości w odróżnieniu od tradycyjnych hoteli. Najwyższy standard tego miejsca spełni każdego oczekiwania. W swojej ofercie resort może zaproponować autorskie wieczory tematyczne, zajęcia integracyjne w wersje indoor jak i outdoor. 

Do dyspozycji gości mamy także aż 6 hektarów zielonej przestrzeni, strefę ogniskową a nawet bezpłatny parking dla autokarów. Więcej informacji o infrastrukturze wyjazdów integracyjnych i imprez pracownicznych przeczytacie tutaj: imprezy integracyjne. W kwestii wyżywienia Western Camp oferuje śniadania w formie bufetu. Na terenie resortu znajduje się także restauracja w Zatorze - Bonanza, która łączy nowoczesność z tradycją. Przeszklone ściany z drewnianym wnętrzem dodają uroku temu miejscu. To tutaj można zrelaksować się we wnętrzu baru albo na leżakach usytuowanych przed restauracją. Do dyspozycji aktywnych gości jest boisko do siatkówki i piłki nożnej, boisko do badmintona. Wieczorem zaś odpoczniecie podczas seansu w kinie plenerowym. 

Energylandia

Decydując się na nocleg w Western Camp możecie skorzystać z atrakcyjnych rabatów do parku rozrywki Energylandia. To największy w tego typu park w Polsce, znajduje si na powierzchni aż 35 hektarów oraz podzielony jest na pięć stref tematycznych. Znajdziecie tutaj: Bajkolandię, Strefę Familijną, Strefę Ekstremalną, Water Park a także Smoczy Gród! 

Oprócz stref przygotowano także 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych oraz emocjonujące kino 7D. Kupując jeden bilet wstępu korzystać można z wszystkich atrakcji i urządzeń na terenie całego obiektu! Ceny biletów dla grup zaczynają się od 79 zł dla osób do 140 cm wzrostu oraz 129 zł za bilet normalny. Minimalna ilość uczestników wycieczki, aby uzyskać taką cenę to 15 osób.   

Główne atrakcje Energylandii

Z pewnością każdy słyszał o najbardziej ekstremalnej atrakcji tego parku rozrywki czyli Hyperionie. To najwyższy i najszybszy w całej Europie Mega Coaster, osiąga prędkość do 142 km/h. Na trasie czekać na was będzi tunel, efekt wodny, zawroty oraz podwójne zakręty. Dreszczyku emocji doda także niespodziewany efekt grawitacyjny, a to wszystko z widokiem na całą Energylandię. Będąc w strefie ekstremalnej warto także sprawdzić Roller Coaster Mayan. Wagoniki tej kolejki  rozpędzają się do 80 km/h a przejazd urozmaica 5 inwersji!

Tutaj poczujecie się jak w myśliwcu F16. Fani rollercoasterów na pewno zachwyceni będą kolejką Zadra. To drewniano - metalowy Wooden Roller Coaster, który na długo zapadnie wam w pamięci! Na terenie obiektu znajdują się także inne atrakcje jak np.: karuzele czy wieża zrzutu Tsunami Drop. Razem z towarzyszami możecie zmierzyć się na samochodzikach Moya Autodrom czy podczas Splash Battle. Na koniec zrelaksujecie się w Moya Planetarium, gdzie odbywa się podróż w kosmos. Warto także zajrzeć do Pyramid Cinema 7D, które łączy projekcje filmów trójwymiarowych z dźwiękiem przestrzennym i efektom specjalnym.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry