Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Słodycze reklamowe w postaci krówek – najsłodsza reklama

cukierki reklamowe
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Słodycze reklamowe w postaci krówek są coraz częściej wybieranym produktem do zachęcenia klienta do skorzystaniu z usług, bo my po prostu uwielbiamy krówki!

Krówki reklamowe to chyba najpopularniejsze słodycze, jakie można zaproponować swoim klientom. Skąd taki pomysł? Otóż bardzo mile widziane jest, by obdarowywać klientów drobnymi upominkami. Stąd chociażby balony dla dzieci czy próbki produktów.

Pyszne słodycze reklamowe – krówki

Jedynym minusem słodyczy reklamowych jest to, że… wiele firm może wpaść na ten sam pomysł, a wtedy Twój przestaje być wyjątkowy. Ale to nic! Jest na to sposób. Po prostu spraw, żeby Twoje krówki były jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Jak to zrobić? Przede wszystkim wybrać krówki najlepszej jakości. Takie, które idealnie się ciągną i rozpływają się w ustach. Takie, które przyciągają zapachem i kolorem. Mowa oczywiście o takich słodyczach, które faktycznie zostały dobrze przygotowane i są przygotowane z naturalnych składników. Smakiem krówek będziesz w stanie pokonać konkurencję.

Równie istotne co smak krówek jest to, jak prezentują się wizualnie. Opakowania możesz tak spersonalizować, by klient wiedział, że cukierek pochodzi z Twojej firmy. Dzięki temu przyciągniesz ich wzrok, a oni zapamiętają, z jaką branżą mieli do czynienia. Słodycze reklamowe powinny zawierać logo firmy, która daruje je klientom, aby mogła ona być rozpoznawalna.

Słodycze reklamowe – zalety

Słodycze reklamowe zachwycają nas, ponieważ my, Polacy, jesteśmy ich fanami. Oczywiście każdy z nas ma jakieś swoje preferencje dotyczące ich smaku, jednak jedno jest pewne – jako ojczyzna krówek bijemy rekordy w ich jedzeniu.

Jakie są ich plusy? Są praktycznym prezentem dla klienta. Nie są kolejną ulotką, którą można od razu wyrzucić do kosza. Nie są też minikalendarzykiem, z których dzisiaj nikt już nie korzysta. To po prostu cukierki, które można na raz włożyć do buzi i zjeść. To przydatne, zwłaszcza jeśli jesteśmy w pracy, a przerwa śniadaniowa już się skończyła. Wystarczy rozwinąć z papierka, szybko włożyć do ust i już można poczuć niesamowity smak ulubionej przekąski. Jeśli nagle ktoś zechce z Tobą porozmawiać lub zadzwoni telefon, nie musisz się martwić, że masz coś w ustach, bo krówka szybko się rozpłynie.

słodycze reklamowe - cukierki reklamowe  

Inne cukierki reklamowe

Nie tylko krówki są znane jako produkty reklamowe, choć wiodą prym. Lizaki czy draże to także często wybierane produkty. Chcesz zabłysnąć i zaskoczyć swoich klientów czymś, czego być może jeszcze nigdy nie dostali? Postaw na niestandardowe słodycze reklamowe, które przykują ich uwagę, a przede wszystkim zmysł smaku. W każdym przypadku pamiętaj o personalizacji.

Słodycze reklamowe w formie krówek to w pewnym sensie sprawdzona forma upominku, której często odbiorcy sami oczekują. Na pewno nie raz na pokazie czy targach zdarzyło ci się słyszeć pytanie: „Gdzie są krówki?”. To oznacza, że jesteśmy przyzwyczajeni do takiego drobnego podarunku dla nas jako gości. Aby wyjść naprzeciw klientom, trzeba wyposażyć się w najlepsze krówki reklamowe, jakie tylko są dostępne na rynku.