Szybka gotówka na nowy sprzęt AGD/RTV

09 wrzesień 2020

Jak sfinansować zakup nowego telewizora czy lodówki? Co w sytuacji, gdy na wczoraj potrzebujesz kilku urządzeń, bez których twoje życie wydaje się trudniejsze, niż ci się wydawało? Rozwiązaniem może być pożyczka pozabankowa. Pieniądze możesz mieć nawet w kilkadziesiąt minut. Do złożenia wniosku wystarczy smartfon z dostępem do Internetu.

Szybkie pieniądze na nowy telewizor są smart 

Czy da się żyć bez telewizora? Trudno powiedzieć, ale wydaje się to wizja mało optymistyczna. Nic dziwnego, że większość z nas chce posiadać dobrej jakości ekran, na którym obejrzy coś do śniadania, sprawdzi prognozę pogody i zrelaksuje się przy kolejnym odcinku dobrego serialu. Nowoczesne smart TV coraz częściej oferują szereg dodatkowych funkcji i stają się prawdziwym centrum domowej rozrywki. Na rynek co chwila wchodzą nowe modele. Sieci handlowe coraz częściej organizują nieziemskie promocje na nowy model jeszcze większego telewizora. Jak zareagować, gdy w Internecie pojawia się kolejna okazja, a twój telewizor nie daje już rady? Gdy liczy się czas, a na koncie brak wystarczającej ilości środków lub po prostu nie chcesz rujnować domowego budżetu, to warto rozważyć pozyskanie dodatkowych środków. Na szczęście można to zrobić przez Internet. 

Jak długo trwa pozyskanie dodatkowych pieniędzy? 

Złożenie wniosku przez Internet trwa tylko kilka minut. Jeżeli nie robisz tego w środku nocy, to po chwili powinna pojawić się także odpowiedź z informacją o akceptacji wniosku. Od tego momentu już tylko krok dzieli Cię od zasilenia Twojego konta bankowego. Wystarczy zaakceptować umowę i wykonać przelew weryfikacyjny. Jeszcze kilka chwil i pieniądze pojawią się na koncie do twojej dyspozycji. Czas, w jakim udostępniane są środki, zależy od pory dnia i banku, w którym prowadzony jest twój rachunek bankowy. Przy sprzyjających okolicznościach pieniądze mogą pojawić się na koncie nawet w 15 minut od momentu weryfikacji konta bankowego. Dzięki temu praktycznie bez zwłoki możesz nabyć nowy sprzęt RTV i dodatkowe akcesoria bez wychodzenia z domu. 

Dodatkowa gotówka na nowy sprzęt AGD 

Jak się okazuje, dodatkowa gotówka często służy także do finansowania zakupów nowego sprzętu AGD. Wymiana lodówki, nowa płyta grzewcza, piekarnik, okap i kilka innych drobniejszych akcesoriów to urządzenia często kupowane przy okazji remontu lub odświeżania kuchni. Nic nie cieszy tak, jak sprawne, łatwe w obsłudze sprzęty codziennego użytku we własnej kuchni, które na dodatek zużywają wyraźnie mniej energii niż ich starsze odpowiedniki. Jeżeli twoje AGD ledwo daje radę, nie musisz czekać. Sprawdź warunki i aplikuj o kwotę, której potrzebujesz. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Formalności możesz dopełnić przez Internet. Pieniądze masz do dyspozycji jeszcze tego samego dnia.

Jeśli interesuje Cię pożyczka pozabankowa, sprawdź https://www.provident.pl/pozyczka-pozabankowa-przez-internet!

 

magazyn

Popularne

Wybrane

transport urządzeń

Profesjonalny transport urządzeń - jak wybrać firmę przewozową?

21 wrzesień 2020
traktorek ogrodowy

Czym kierować się przy wyborze traktorka ogrodowego?

17 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt