© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

 • Home
 • Biznes i finanse
 • Od jednoosobowej firmy do rozpoznawalnej marki – moduł WMS w Twoim e-commerce

Od jednoosobowej firmy do rozpoznawalnej marki – moduł WMS w Twoim e-commerce

Moduł WMS
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

W branży e-commerce szczególnie istotne jest rozważne gospodarowanie zasobami magazynowymi. Sprawna obsługa zamówień wymaga wdrożenia narzędzi, które w tym pomogą. Gdy zainwestujesz w konkretny system, procesy magazynowe, włączając w to zarówno dostawy, jak i obsługę zamówień od klientów, odbywają się niemal automatycznie.

Twoja firma się rozwija

Kiedy zakładałeś biznes, nie sądziłeś, że rozrośnie się do takich rozmiarów. Prowadziłeś sprzedaż w internecie, a z czasem transakcji nie było już kilka w tygodniu, a kilkadziesiąt dziennie.

Przyszedł czas na inwestycje, wynajęcie hali magazynowej okazało się konieczne. Miejsca było już znacznie więcej, wysokie regały, profesjonalne wyposażenie, ułatwiające pracę, ale towaru ciągle coraz więcej. Ilość transakcji sprawiła, że musiałeś zacząć zatrudniać pracowników. Stworzyłeś rozpoznawalną na rynku markę z coraz większymi zyskami.

Ale czasem coś zaczyna iść źle…

Obsługa dużego magazynu jest sporym wyzwaniem. Zaczęły docierać do Ciebie informacje o pomyłkach, brakach, których nie odnotowaliście w porę – klienci zaczęli szukać podobnych towarów u konkurencji.

Efekt?  Tracisz czas i pieniądze. A przede wszystkim – zaufanie konsumentów.

Jeśli chcesz utrzymać zdobytą pozycję musisz się rozwijać, iść naprzód, inwestować w nowoczesne narzędzia. Tylko mądre zarządzanie gwarantuje stale powiększające się zyski. W dużym przedsiębiorstwie nie ma miejsca na przestoje, pomyłki - wszystko to oznacza stratę pieniędzy.

Rozwiązanie? Moduł WMS!

Musisz usprawnić pracę magazynu, jest on teraz sercem Twojej firmy.

Jeśli chcesz:

 • Zwiększyć wydajność pracy magazynu
 • Lepiej wykorzystać powierzchnię magazynową
 • Skrócić czas realizacji poszczególnych operacji i uniknąć błędów w ich realizacji.

Warto rozważyć inwestycję w dostępne narzędzia, wspomagające logistykę magazynową. Jednym z nich jest Moduł WMS Streamsoft Verto, będący nowoczesnym narzędziem do optymalizacji pracy magazynu.

Sprawne i solidne oprogramowanie uprości pracę poprzez jej automatyzację.

Jak moduł WMS Streamsoft Verto Ci pomoże?

 • Weryfikacja dostaw - system weryfikuje dostawy z zamówieniem i może automatycznie wyszukać odpowiedniej lokacji dla przyjmowanego asortymentu, żeby usprawnić rozkładanie towaru w magazynie.
 • Przemyślane składowanie - zoptymalizuje rozmieszczenie towarów w przestrzeni magazynowej – system układa je tak, aby kompletacja zamówienia przebiegała bezproblemowo, a obsługa magazynu nie sprawiała problemu.
 • Inwentaryzacja - eliminuje sytuacje, w których brak części zamówienia opóźnia wysyłkę do klienta. Inwentaryzowane w sposób ciągły zasoby są lepiej kontrolowane.
 • Kompletacja - system sprawdza też kompletność zamówienia i zgodność wydanych do wysyłki towarów z dokumentacją, tworząc rejestr wydanych przesyłek.
 • Aplikacja mobilna - sterowanie wszystkimi procesami magazynowymi za pomocą aplikacji mobilnej dedykowanej systemowi Android.

Aby poznać wszystkie funkcje modułu WMS Streamsoft Verto odwiedź stronę Streamsoft.pl.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry