© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Jak zareklamować swoją firmę?

druk banerów reklamowych
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Czy druk banerów reklamowych to sposób na skuteczną reklamę ?

Niektórzy skupiając się na Internecie zapominają o reklamie wizualnej, która absolutnie nie straciła na skuteczności. Nie pomniejszając znaczenia dobrze skonstruowanej strony internetowej, pozycjonowania i obecności firmy w mediach społecznościowych warto pomyśleć o formie, którą zauważy każdy – w drodze do pracy, na spacerze, koło swojego miejsca zamieszkania. Banery reklamowe mają wiele zalet – są widoczne i czytelne dla każdego, łatwo zapadają w pamięć oglądającego, można je umieścić w wielu lokalizacjach, są łatwe do montażu i przeniesienia, a co najważniejsze druk banerów reklamowych jest stosunkowo niewielkim wydatkiem w porównaniu do innych form promowania usług i produktów.

Jak powinien wyglądać baner reklamowy ?

Żeby spełniał swoja rolę baner reklamowy  musi być doskonale widoczny. Musi się wyróżniać w miejscach, które najchętniej wykorzystywane są do tego typu reklamy – na przykład w pobliżu centrów handlowych, przy ruchliwych ulicach. Druk banerów należy powierzyć sprawdzonej firmie, która zadba o doskonałą jakość – właściwie dobrane rozmiary, wyraziste i trwałe kolory. Ponad 20-letnim doświadczeniem w druku banerów może się poszczycić firma avatar.pl. Współpracuje z najlepszymi agencjami reklamowymi, a oprócz druku banerów oferuje tez fachowe doradztwo w tej dziedzinie.

Avatar.pl może przygotować projekt banera według wskazówek klienta, wydrukować go i zapewnić dostawę. Małe banery przygotowywane są w ciągu 1-2 dni, czas druku banerów większych i nietypowych ustalany jest indywidualnie podczas konsultacji z klientem. Prosty projekt graficzny – na przykład zdjęcie produktu wraz z ceną firma avatar.pl wykonuje w cenie druku banera nie naliczając dodatkowych opłat.

Jakie są rodzaje banerów reklamowych ?

Druk banerów reklamowych może być przeprowadzony na różnych materiałach, na przykład na tkaninach, siatce winylowej lub płótnie pokrywanym PCV.

Ciekawą formą reklamy jest baner dwustronny, który dzięki zastosowaniu specjalnej techniki nie jest prześwitujący i 2 różne reklamy można oglądać bez przeszkód z obu stron.

Standardowo we wszystkich banerach montowane są oczka ze stali nierdzewnej co pozwala na ich szybki i łatwy montaż. Oczka rozmieszczone są co 50 cm, jeśli specyfika montażu wymaga innych odległości można rozmieścić je według projektu klienta.

Specyficzną formą banera jest baner winylowy przeznaczony do ekspozycji w kasetonach. Druk banerów winylowych wykonywany jest za pomocą specjalnej technologii zwanej "podwójną kroplą" co zapewnia żywe kolory i daje doskonały efekt po podświetleniu.

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry