© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Pożyczka na raty. Zobacz, jakie to proste

Pożyczka na raty
 |  Redakcja  |  Biznes i finanse

Szybka pożyczka przez internet w Monedo to najlepszy i najprostszy sposób na załatanie chwilowej dziury budżetowej. Proste, przejrzyste zasady, krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową i szybki przelew to najważniejsze atuty pożyczki na raty w Monedo.

Monedo Now – zobacz, jak działamy

Monedo jest częścią niemieckiego koncernu Monedo SSL GmbH, mającego siedzibę w Hamburgu. Koncern udziela pożyczek na raty w Azji i Europie. Wśród wyróżniających się klientów Europejskich wybija się Polska i Hiszpania. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników. Dla Monedo SSL pracują ludzie 47 narodowości.

Ciekawie kształtują się dane dotyczące pożyczek przez internet. Analiza wniosku kredytowego trwa tylko kilka minut, ale w tym czasie specjalnie opracowane algorytmy sprawdzają aż 20 tysięcy danych na jeden wniosek. Liczba klientów Monedo zbliża się powoli do 3 milionów. Tak duży (nomen omen) kredyt zaufania dowodzi, że ludzie zwracają uwagę na coś więcej, niż wysokość raty. Pożyczka u zaufanego partnera jest gwarantem spokoju i pewnością, że warunki umowy nie zostaną zmienione w czasie jej trwania.

Monedo Now – jak wziąć szybką pożyczkę

Szybka pożyczka przez internet w Monedo Now jest naprawdę szybka. Formalności zostały sprowadzone do absolutnego minimum, a na decyzję czeka się zaledwie kwadrans.

Jak wziąć szybką pożyczkę przez internet w Monedo Now? Aby otrzymać spersonalizowaną, indywidualną ofertę wystarczy wskazać kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz zadeklarować, przez ile miesięcy chcemy spłacać raty pożyczki. Im dłuższy czas kredytowania, tym niższe będą raty, ale też wyższe oprocentowanie.

Po wybraniu kwoty i okresu spłaty należy wybrać opcję „Weź pożyczkę”. Dopiero wówczas, na podstawie historii konta, potencjalny klient otrzyma indywidualną ofertę. Będzie tam uwidoczniona wysokość rat pożyczki przez internet. Zaakceptowanie oferty oznacza przejście do kolejnego etapu. Przelew pojawi się na koncie w ciągu kliku minut.

Pożyczki przez internet – dla kogo

Właściwie dla wszystkich, którzy są pewni, że będą w stanie je spłacić. Aby otrzymać taką pożyczkę, nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach lub zatrudnieniu. Jedynym zaświadczeniem o płynności finansowej jest historia konta bankowego.

Pożyczka przez internet polecana jest osobom, które odczuwają chwilowy brak środków finansowych na koncie. Takie sytuacje zdarzają się zwłaszcza przedstawicielom wolnych zawodów, którzy mają nieregularne dochody, ale też osobom o stałym zatrudnieniu, którym też może przydarzyć się nieoczekiwana sytuacja finansowa.

Kiedy wziąć pożyczkę na raty przez internet? Po pierwsze wtedy, kiedy mamy pewność, że będziemy w stanie ją regularnie spłacać. Po drugie wówczas, gdy naprawdę jej potrzebujemy. Często impulsem do wzięcia pożyczki jest nagła sytuacja, np. konieczność wymiany sprzętu AGD bądź RTV.

Szybka pożyczka na raty – czego nie warto robić

Łatwość wzięcia pożyczki na raty jest pokusą nadmiernego zadłużenia się. Warto jednak zachować samodyscyplinę i nie brać pożyczki na większą sumę niż faktycznie jest potrzebna. Przykładowo, jeśli potrzebne nam 5000 zł, nie bierzmy dwukrotnie większej pożyczki na raty tylko dlatego, że będziemy w stanie ją spłacić. Jeśli pieniądze nie są przeznaczone na konkretny cel, najpewniej zostaną wydane na chwilowe przyjemności lub na rzeczy, których w ogóle nie potrzebujemy.

 

BizNews


© 2020 BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone

Do góry