Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Edupolisa – więcej niż ubezpieczenie dziecka!

ubezpieczenie dziecka
 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

GSU we współpracy z Europ Assistance przygotowało zmiany do produktu ubezpieczeniowego edupolisa.pl. Szerszy zakres obejmuje podwyższoną sumę ubezpieczenia na rehabilitację, jednorazową wypłatę za pobyt dziecka w szpitalu, a także ochronę zachorowań wywołanych wirusami w tym COVID-19. Ze specjalnym kodem rabatowym DZIECKO10, ubezpieczenie dostępne jest ze zniżką 10%.

W celu zaoferowania jeszcze lepszej ochrony dzieciom i młodzieży GSU postanowiło poszerzyć dotychczasową ofertę, która obejmuje ochronę Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), wsparcie assistance w przypadku NW i nagłego zachorowania, ochronę dziecka w sieci, a także w ramach ochrony fakultatywnej świadczenia w przypadku ugryzienia przez kleszcza i drugą opinię medyczną.

Teraz do ubezpieczenia edupolisa.pl zostały dołączone świadczenia, które jeszcze lepiej dostosowane są do potrzeb i oczekiwań rodziców.

Aktualna oferta obejmuje podwyższenie sumy ubezpieczenia na organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji do 1500 zł. Dodatkowo do ubezpieczenia zostało dołączone jednorazowe świadczenie związane z wypłatą ryczałtu nawet do 500 zł, za pobyt dziecka w szpitalu w celu leczenia choroby. W odpowiedzi na aktualną sytuację, ochroną ubezpieczeniową objęte są też zdarzenia związane z nagłym zachorowaniem wywołanym wirusami, w tym COVID-19.

Wybierając ubezpieczenie dla swojego dziecka, warto wyposażyć pociechę w ubezpieczenie NNW z bogatym assistance medycznym i świadczeniami rehabilitacji. Oferta przygotowana wspólnie z GSU daje klientom dostęp do bogatego pakietu usług assistance. Obok organizacji wizyty lekarza czy pielęgniarki oraz przewozu dziecka do placówki medycznej, ubezpieczenie zapewni również konsultacje z psychologiem, a także opiekę nad dzieckiem w domu. Ponadto świadczenia rehabilitacyjne dostępne w ramach edupolisa.pl gwarantują rodzicom odpowiednie wsparcie w procesie rehabilitacji ich pociechy – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Edupolisa.pl zawsze wychodzi przed szereg, chcąc dać coś więcej niż ubezpieczenie dziecka. Oprócz standardowej ochrony następstw nieszczęśliwych wypadków i zachorowań, wspiera rodziców w zakresie bezpieczeństwa dzieci w Internecie, czy organizacji dla nich ciekawych atrakcji. Rodzic znajdzie również pomoc w zorganizowaniu imprezy urodzinowej, czy znalezieniu wymarzonego prezentu dla dziecka mówi Andrzej Pawletko, Prezes Zarządu GSU SA.

Teraz ze specjalnym kodem rabatowym DZIECKO10,  ubezpieczenie dostępne jest ze zniżką 10%.

Produkt dostępny jest na www.edupolisa.pl oraz u partnerów sieci GSU ubezpieczenia i Superpolisa ubezpieczenia.