Niezawodne szafy pancerne do przechowywania dokumentów

14 maj 2020

We współczesnych czasach szafy pancerne znalazły bardzo szerokie zastosowanie. W tego typu sejfy zaopatrują się zarówno duże, jak i małe firmy. Ponadto coraz częściej znajdują się one w wielu budynkach prywatnych. Ich priorytetowym zadaniem jest przechowywanie drogocennych kosztowności, dokumentów oraz zgromadzonych pieniędzy.

Niezawodne oraz praktyczne szafy pancerne

Obecnie wybór szaf pancernych na rynku jest bardzo bogaty. W szerokiej ofercie nie brakuje takich modeli, które to potrafią w pełni zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych w nich papierów wartościowych, sprzętu elektronicznego czy wielu innych kosztowności.

Wszystkie oferowane produkty posiadają bardzo grube ściany, które to są wykonanie z wysokiej jakości, trwałych materiałów, dzięki czemu nie sposób się jest do nich włamać. Ponadto są one certyfikowane, a w wielu przypadkach także ognioodporne. Można je bez żadnego problemu zamontować w każdym pomieszczeniu, zarówno w firmie jak i prywatnym mieszkaniu. Mimo swoich, dość dużych gabarytów oraz znacznej wagi, każda szafa może być bez problemu wmontowana w ścianę czy też przytwierdzona z pomocą wysokiej jakości łączników do podłogi, dzięki czemu zgromadzone w niej kosztowności są w stu procentach odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą. W firmie szafę pancerną warto zawsze zamontować w takim pomieszczeniu, do którego nie mają dostępu osoby z zewnątrz.

Idealna szafa pancerna na tajne dokumenty

Przechowywanie w firmie dokumentów we właściwy sposób to najlepszy klucz do zachowania ich bezpieczeństwa. Co prawda we współczesnych czasach mnóstwo dokumentów można przechowywać w formie elektronicznej, niemniej nadal istnieje cały szereg takich dokumentów, które nadal należy posiadać w wersji papierowej. Wśród wielu z nich można wymienić ważną dokumentację dotyczącą kontrahentów, umowy oraz inne akta dodatkowo opatrzone klauzulą „poufne” lub „tajne”. Aby te wszystkie wysokiej rangi dokumenty nigdy nie dostały się w niepowołane ręce, warto je zawsze przechowywać w dedykowanych do tego zadania szafach pancernych opatrzonych w niezbędne atesty.

Dziś w sprzedaży nie brakuje wysokiej jakości, zapewniających stuprocentowe bezpieczeństwo szaf pancernych i aktowych o poszczególnych klasach. Każda z klas umożliwia w pełni bezpieczne przechowywanie ważnych papierów o innej randze ważności oraz odznaczających się inną odpornością na włamanie niepowołanych osób. I tak do klasy:

- A – należą urządzenia przeznaczone do przechowywania dokumentów poufnych,
- B – należą urządzenia przeznaczone do przechowywania dokumentów tajnych,
- C – należą urządzenia przeznaczone do przechowywania dokumentów ściśle tajnych.

Oprócz oferowanych szaf pancernych na dokumenty oferowane są także wysokiej jakości sejfy oraz szafy do przechowywania broni. Dużą popularnością wśród odbiorców cieszą się także skrzynki ognioodporne, które to są bardzo odporne na wysokie temperatury.
Poszczególne urządzenia mogą być z powodzeniem wkomponowane w każdą stylistykę aranżacyjną i potrafią one być zawsze bardzo dyskretnym, niemalże niezauważalnym schowkiem.

24234dgfgAutor
Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym www.sejfexpert.pl - oferującym szeroki wybór sejfów, kas oraz szaf pancernych.

 

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt