Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Wybór firmy pożyczkowej na podstawie opinii

 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Wybór firmy pożyczkowej nie jest łatwy, gdyż na rynku działa ich naprawdę sporo. Przy wyborze warto kierować się ofertą, a także opiniami klientów. Ważne, by firma oferująca pożyczki była elastyczna względem klienta.

Taką firmą jest Euroloan, gdyż nie przedstawia klientowi z góry ustalonego harmonogramu spłaty, lecz to klient sam ustala jak i kiedy spłaca dług. Poza tym firma ta oferuje trzy rodzaje pożyczek: szybką, ekspresową i konsumpcyjną, a wszystkie oparte o przyznany limit kredytowy, czyli maksymalną kwotę, jaką można wypłacić klientowi, jeśli ten spłaca kwoty minimalne w terminie. Limit ten różni się od kredytu czy popularnej chwilówki tym, że można go wykorzystać w dowolnym momencie i nie ma wymogu, aby zwrócić poprzednio wypłacone środki w całości. Jedyny wymóg to spłacanie kwot minimalnych w terminie. Otwarty limit na rachunku działa trochę jak karta kredytowa, z tym że daje więcej możliwości.

Szybka pożyczka

To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą ustabilizować swoją sytuację finansową. Po przyznaniu limitu można wziąć ją od razu albo poczekać na moment, gdy pieniądze będą potrzebne. Podobnie spłaca się szybką pożyczkę. Samemu wybiera się dni i kwotę raty, a o dlatego, by nieregularne wpływy i wydatki w danym miesiącu nie zaburzyły równowagi finansowej.

Pożyczka ekspresowa

To z kolei wyjście dla osób, które potrzebują pieniędzy błyskawicznie na nieprzewidziane wydatki. Podczas wypełniania wniosku o przyznanie limitu na rachunku można pominąć część wymaganych danych i znacząco przyspieszyć proces. Do formularzy można wrócić później w celu ich uzupełnienia, ale już po otrzymaniu niezbędnych środków.

Pożyczka na cele konsumpcyjne

Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy klient potrzebuje jak najszybciej większej gotówki, np. na zakup mebli, remont czy wakacje. Pożyczka na cele konsumpcyjne jest udzielana bez zabezpieczenia lub poręczeń. Udzielana jest osobom fizycznym w wieku od 18 lat, które nie posiadają negatywnej historii kredytowej oraz nie mają innych niespłaconych w terminie zobowiązań.

Do wzięcia pożyczki wystarczy dokonać identyfikacji poprzez przelanie 1 zł na konto Euroloan i podanie podstawowych informacji o sobie i kwoty pożyczki. Decyzja zapada w kilka minut, i gdy jest pozytywna, pieniądze są przelewane na konto.

Dlaczego klienci wybierają i polecają Euroloan?

Bo jest to niezawodna firma. Klienci sami określają wysokość pożyczki od 300 do 20 000 zł. Sami określają też plan spłacania oraz wysokość rat i termin płatności. Firma nie wymaga żadnych zabezpieczeń.

Więcej na temat oferty firmy, tj. bezpiecznych pożyczek można przeczytać na stronie: https://www.euroloan.pl/pozyczki/limit-kredytowy.