Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Shell Helix Dobrą Marką 2017

 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Marka Shell Helix została wyróżniona prestiżowym tytułem DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii oleje silnikowe. To już siódma nagroda przyznana w Polsce olejom wyprodukowanym w Technologii Shell PurePlus przez konsumentów i ekspertów branżowych w ciągu trzech lat.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych i rozwojowych marek na polskim rynku. Podstawą do wyróżnienia są m.in. pozycje rynkowe poszczególnych marek, ich progres, jakość oferowanych produktów lub usług czy stopień zaufania konsumentów oraz klientów.

,,Dziękujemy wszystkich konsumentom za zaufanie, które jest naszą główną motywacją do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości naszych produktów. Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów dostępnych obecnie na polskim rynku. Jesteśmy dumni, że ich najwyższa jakość jest doceniana nie tylko przez specjalistów branżowych” – podsumował Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Rewolucja w olejach silnikowych

Oleje Shell Helix zostały wprowadzone na rynek na początku 2014 roku. To co je wyróżnia, to rewolucyjna technologia produkcji. Oleje Shell Helix Ultra zostały wyprodukowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej Technologii Shell PurePlus, która gwarantuje uzyskanie czystej i klarownej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w ropie naftowej[1]. Wyprodukowane w tej innowacyjnej technologii oleje bazowe cechują się lepszą stabilnością lepkości bazy olejowej dzięki niespotykanie wysokiemu wskaźnikowi lepkości, niższym współczynnikiem tarcia oraz mniejszą lotnością w porównaniu z tradycyjnymi olejami bazowymi grupy II i grupy III[2].

Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już siedmioma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu „DOBRA MARKA 2017– Jakość, Zaufanie, Renoma” są to: „Innowacja 2014 Roku”, godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality”, „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015” oraz ,,Laur Konsumenta TOP MARKA 2016”.