Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Współpracuj z Modico!

 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Pieczątki to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej firmy czy instytucji. Popyt na nie utrzymuje się na wysokim poziomie, a klienci szukają coraz to lepszych rozwiązań. Liczy się zarówno krótki czas wykonania pieczątek, jak i ich wysoka jakość.

Jeśli w ramach swoich usług oferujesz klientom pieczątki bądź rozważasz ich wprowadzenie do obiegu, wybierz współpracę z doświadczonym producentem urządzeń do produkcji pieczątek oraz ich opraw. Modico to Twoja szansa na zaoferowanie najlepszych rozwiązań na rynku.

Co oferuje Modico?
Modico jest obecne na polskim rynku od ponad 25 lat. Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, gdy chodzi o pieczątki sprawiło, że dziś firma jest jedynym w Polsce i całej Europie tak doświadczonym producentem pieczątek w oparciu o technologię błyskową.

Japońska technologia Sun Stamper przyniosła prawdziwą rewolucję na rynku wyrobu pieczątek. A to dlatego, że maszyny błyskowe oferowane przez Modico:

- pozwalają wyprodukować pieczątkę w ciągu 5 minut – wystarczy zatem kilka chwil, by na poczekaniu, przygotować dla klienta niezbędne rozwiązanie,
- są przyjazne środowisku – pozwalając tworzyć pieczątki beztuszowe,
- są łatwe w zastosowaniu – wystarczy, że dysponujemy poza nimi komputerem oraz drukarką laserową, by móc produkować pieczątki, nawet z zaawansowaną grafiką.

Wszystko to sprawia, że Modico odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Pieczątki na miarę XXI wieku
Poza maszynami błyskowymi, umożliwiającymi prostą i wygodną produkcję pieczątek, Modico oferuje szeroką gamę opraw do pieczątek i wszystkie akcesoria niezbędne do ich powstawania. Zarówno linie Modico, jak i najnowsza – Nomo to połączenie stylowego designu z funkcjonalnością.

Linia NOMO, która jest obecna na rynku od 2012 roku cieszy się szczególnym zainteresowaniem, ponieważ ten typ pieczątek pozwala na wykonanie nawet ok. 20 tysięcy odbić lub 7- letnią pracę bez konieczności wymiany tuszu. To nawet 6 razy więcej niż przy zastosowaniu standardowej pieczątki!

Jeśli zatem szukasz najnowocześniejszej i najbardziej przyjaznej metody wyrobu pieczątek, którą będziesz mógł zaoferować klientowi – Modico to najlepszy partner.

Firma swoim kontrahentom oferuje również m.in. możliwość nabycia maszyn błyskowych na zasadzie korzystnego leasingu, a także szereg akcesoriów reklamowych wspomagających promocję oferty. Co ważne, gama produktów Modico stale się poszerza. A dzięki temu, współpracując z tym producentem, możesz zaoferować klientom coraz to ciekawsze rozwiązania.

Więcej o ofercie Modico dowiesz się, odwiedzając stronę www.modico.pl.