Posnet Ergo – kasa fiskalna, którą dostosujesz do potrzeb firmy

23 marzec 2016

Przed koniecznością zakupu urządzenia rejestrującego sprzedaż staje dziś wielu polskich podatników. Na szczęście rynek kas fiskalnych charakteryzuje się dużym bogactwem i dostosowanie konkretnego modelu do potrzeb firmy nie jest problemem. Czy jednak urządzenie zainstalowane w przedsiębiorstwie dziś, spełni oczekiwania nawet po wielu latach? Tak, jeśli będzie to rozwiązanie technologiczne o konstrukcji modułowej, np. kasa Posnet Ergo.

Wszechstronność zamknięta w niewielkiej i solidnej obudowie
Ergo to nowa kasa fiskalna marki Posnet. Urządzenie miało swoją premierę w pierwszym kwartale 2016 roku. Zgodnie z deklaracjami producenta, jest to mały model, który łączy w sobie zalety dotychczasowych rozwiązań technologicznych dla handlu. A jak wygląda to w praktyce? Posnet Ergo należy obecnie do grona najmniejszych kas fiskalnych, które są dostępne na polskim rynku. Co więcej, poza niewielkimi gabarytami, wyróżnia się także solidnym wykonaniem i zastosowaniem wysokiej jakości podzespołów. Dzięki temu konstrukcja urządzenia jest odporna na długotrwałe użytkowanie oraz gwarantuje odpowiednią szczelność w trudnych warunkach eksploatacji.

W związku z powyższym, mogłoby się wydawać, że Posnet Ergo to przede wszystkim propozycja dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność mobilną – świadczą usługi z dojazdem do klienta lub zajmują się handlem obwoźnym. Ze względu na niewielkie gabaryty i małą wagę, przewożenie kasy nie jest kłopotliwe. Natomiast wydajny akumulator zapewnia wiele godzin pracy także wtedy, gdy zabraknie zewnętrznego źródła zasilania. Okazuje się jednak, że model Ergo równie dobrze sprawdzi się w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, a nawet w rozbudowanym systemie! Ponadto, satysfakcję z jego pracy będą także czerpali właściciele salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów lekarskich czy też kancelarii prawniczych. Jest to bowiem urządzenie o konstrukcji modułowej, które można rozbudować o wiele dodatkowych funkcjonalności i dostosować do potrzeb firmy.

Zobacz pełen opis Posnet Ergo klikając w ten link.

Sam zdecyduj, jaka będzie Twoja kasa fiskalna
Wybór różnych wariantów urządzenia fiskalnego nie jest nowością. Przed premierą Posnet Ergo na rynku również były dostępne kasy fiskalne, które pozwalały przedsiębiorcy na sięgnięcie po konkretną wersję, np. z większa bazą towarową (PLU) lub dodatkowymi interfejsami komunikacyjnymi. Niemniej, nigdy wcześniej rozbudowywanie urządzenia nie było tak łatwe.

- Podatnik, który zdecyduje się na zakup Posnet Ergo, może wybrać liczbę pozycji towarowych dostępnych do zdefiniowania – 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU – jak również zakres obsługiwanych portów i modułów komunikacyjnych. Co najważniejsze, kupioną już i stale użytkowaną kasę można zmodyfikować. Nawet jeśli zdecydujemy się na wariant podstawowy, w każdej chwili istnieje opcja wyposażenia urządzenia w interfejs do bezprzewodowej wymiany danych: Bluetooth, Wi-Fi lub modem 3G. Ponadto, to pierwszy model na rynku, w którym producent zagwarantował przedsiębiorcy możliwość zwiększenia pojemności bazy towarowej także w przyszłości - opowiada o Posnet Ergo Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Dotychczas konieczność zainstalowania urządzenia, które spełni oczekiwania biznesu, kojarzyła się głównie z decyzjami podjętymi na początku. Niekiedy przedsiębiorca musiał więc przewidywać, jak jego firma rozwinie się w perspektywie kilku lat. Czy przypadkiem asortyment nie zostanie zwiększony o kolejne produkty lub usługi? Czy usprawnienie obsługi klientów nie będzie wymagało wdrożenia dodatkowych urządzeń, np. terminala płatniczego lub skanera kodów kreskowych? Posnet Ergo skutecznie rozwiązuje te kwestie. Tym bardziej, że urządzenie można w dowolnym momencie zintegrować z szalką ważącą i wykorzystać zarówno do rejestrowania obrotu, jak i wykonywania pomiarów masy produktów.

Liczne opcje rozbudowy sprawiają, że Ergo można z pełną odpowiedzialnością uznać za model wyjątkowo elastyczny i wszechstronny. Urządzenie stworzone nie tylko do obsługiwania klientów w ramach handlu stacjonarnego, ale także wygodne narzędzie pracy mobilnej. I wreszcie – kasę, której zakup oznacza wydatek tylko na te funkcjonalności, których przedsiębiorca naprawdę potrzebuje. Teraz i w przyszłości.

Czytaj także: Jak wybrać odpowiednią kasę fiskalną dla firmy?

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt