Giełda kooperacyjna Future Match

10 grudzień 2012

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2013 organizowanej podczas targów CeBIT 2013.Do uczestnictwa w giełdzie zaproszone są firmy, instytucje badawcze, szkoły wyższe związane z branżą ICT, a także przedstawiciele branż, takich jak: motoryzacyjnej, transportu i logistyki, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, środowiskowej, spożywczej, meblarskiej, maszynowej, turystycznej, chemicznej, kosmicznej oraz nanotechnologii. Giełda Future Match jest idealną okazją do pozyskiwania nowych zleceń, zapoznania się z nowymi i innowacyjnymi technologiami, promocji firmy na rynkach zagranicznych, wymiany doświadczeń z ekspertami z branży ICT.

Aby wziąć udział w giełdzie należy zarejestrować się na stronie: http://www.b2match.com/futurematch/ i zamieścić swój profil, opis swojej firmy oraz technologii, która cię interesuję, bądż którą oferujesz. Rejestracja trwa od 01.12 2012r do 18.02 2013r. Opłata rejestracyjna wynosi 110 EUR (+VAT).

Kontakt: p. Magdalena Gephard, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 0 22 432 87 05.

Więcej informacji na stronie: http://een.org.pl/index.php/Targi/articles/gielda-kooperacyjna-future-match-2013.html

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt