Biznes Road Show WSAB

05 grudzień 2012

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu serdecznie zaprasza na ostatnie bezpłatne spotkanie Road Show, które odbędzie się 11.12.2012 r. w Rzeszowskim Grand Hotelu.

Na spotkanie zaproszeni są Aniołowie Biznesu, przedstawiciele Funduszy Inwestycyjnych, oraz wszystkie osoby, zainteresowane inwestycjami w nowe projekty. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wyróżnione Projekty WSAB, które wzięły udział w konkursie na najlepszą prezentację. Uczestnicy spotkania będą mieli szansę na znalezienie ciekawego biznesu, gotowego do przeprowadzenia inwestycji oraz okazję do nawiązania kontaktów. Wszystko odbywać się będzie w komfortowej sali z cateringiem.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://wsab.org.pl/pages/view/formularze-zgloszeniowe. Formularze należy wysyłać do dnia 07.12.2012 r. drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądż faksem na nr 17 853 27 24.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

Kontakt: Pani Marta Gemborys, tel. (+17) 853 27 24 / 781 974 564,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

magazyn

Popularne

Wybrane

rotowanie opon

Czym jest rotowanie opon i po co się je stosuje?

22 wrzesień 2020
Plastic Tax

Nadchodzi Plastic Tax! Co jego wprowadzenie oznacza dla producentów opakowań i konsumentów?

22 wrzesień 2020

Zapisz się do naszego Newslettera

Home | O nas | Reklama | Kontakt